niedziela, 20 maja 2018.
Strona główna > Sport > MMA. Gladiator Arena po raz dziesiąty

MMA. Gladiator Arena po raz dziesiąty

MMA. Gladiator Arena po raz dziesiąty
Data publikacji: 2016-07-05 16:38
Ostatnia aktualizacja: 2016-07-05 17:17
Wywietleń: 461 143028

Wojciech Janusz, Łukasz Szczerek, Oskar Sommerfeld, Sebastian Romanowski, Mateusz Zieleński, Kamil Roszak i Marcin Mazurek - to tylko niektórzy z licznego grona zawodników z naszego województwa, którzy zawalczą na dziesiątej Gladiator Arenie w Pyrzycach. Gala odbędzie się 15 lipca o godz. 18.30 na stadionie miejskim przy ul. Sportowej 5.

Pyrzycka Gladiator Arena jest organizowana od 2010 roku przez Wojciecha „Andzię” Antczaka, zawodnika MMA. Organizator chce promować młodych i utalentowanych zawodników. Co przygotował na jubileuszową galę?

- To najmocniejsza karta w historii Gladiator Arena - mówi „Kurierowi” Wojciech Antczak, organizator gali - Zobaczymy walki zawodników z całego naszego województwa, m.in. Szczecina, Stargardu, Polic, Barlinka i Pyrzyc. W walce wieczoru o pas powalczy Oskar Somerfeld z Hammer Fight Academy (rekord w MMA 4:1) z Łukaszem Szczerkiem z Berserkers Team Stargard (4:1). W mojej organizacji po dwóch wygranych walkach zawodnik otrzymuje możliwość walki o pas i tak będzie w tym przypadku. Liczymy na dobry pojedynek Łukasza i Oskara - dodaje.

Otwarcie gali przewidziano na g. 18.30. Najpierw będą walki amatorskie, a później - zawodowe. W karcie są reprezentanci Gold Teamu, fighterzy z Chorwacji, a przede wszystkim sporo zawodników ze szczecińskiego Berserkers Teamu oraz filii klubu.

- Nasi zawodnicy mocno przygotowują się do swoich walk. Dadzą z siebie sto procent, bo chcą wygrać. Możemy spodziewać się ciekawych pojedynków - mówi Paweł Bączkowski, menadżer Berserkers Team Szczecin.

Bilety można już nabywać (bilet jednorazowego wejścia na trybunę 30 złotych, karnet 50 złotych i stolik VIP z poczęstunkiem i napojami na sześć osób 1000 złotych).  W dniu gali (o ile zostaną wolne miejsca) bilety będą droższe o 10 złotych, a stolik VIP o 200 złotych. Szczegóły i miejsca, w których można kupić bilety na stronie: http://www.gladiatorarena.pl ©

Tekst i fot. (BaT)

Na zdjęciu: Marcin Mazurek (bilans walk w MMA: 3-4) ze szczecińskiego Berserkers Teamu na gali w Pyrzycach zmierzy się z Patrykiem Paduchem (3:2) z Bio Team Wrocław. Będzie to jedna z wielu walk, które zobaczymy na tej gali. 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy