niedziela, 24 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > MMA. Bedorf nokautuje, Materla znokautowany (FILM)

MMA. Bedorf nokautuje, Materla znokautowany (FILM)

MMA. Bedorf nokautuje, Materla znokautowany (FILM)
Data publikacji: 2015-11-29 08:09
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 279 43095

Szczeciński Berserker Michał Materla wytrwał w ringu zaledwie pół minuty w walce 100 lecia, jak zgodnie określano pojedynek wieczoru w 33 gali KSW w Krakowie z Mamedem Khalidovem. Jego rywal tym samym został mistrzem KSW w wadze średniej.

Obaj zawodnicy przed walką nie ukrywali, że łączą ich więzi przyjaźni. Mimo to zdecydowali się na walkę. Czeczen po błyskawicznej wygranej nie celebrował sukcesu. Szczecinianin przeprosił swoich fanów za swoją postawę, szybką porażkę i brak emocji.

Wszystko wskazuje na to, że między zawodnikami dojdzie do rewanżu. Obaj po walce przyznali, że chętnie ponownie staną do pojedynku.

Swoją walkę wygrał natomiast Karol Bedorf. Szczeciński mistrz wagi ciężkiej znokautował w drugiej rundzie Michała Kitę. To była siódma wygrana z rzędu szczecińskiego Berserkera.

Zobacz walkę Karola Bedorfa z Michałem Kitą:

 

 

 

 

Komentarze

Mistrzowie nie potrzebują bohomazów na skórze
Wytatuują się jak nieboskie stworzenia, a na ringu...wiadomo hah.
2015-11-30 09:18:26
roger
policja powinna interweniować!!!!!!!!!!!!!!
2015-11-30 07:25:32
rafał
I tak Michał jesteś mistrzem
2015-11-30 07:22:17
rafał
I tak Michał jesteś mistrzem
2015-11-30 07:21:30
Gargamel
Prymitywna rozrywka dla prymitywnych ludzi. Jeden drugiemu sprzeda gonga w ryj, a gawiedź się cieszy. Co w tym fajnego? Jeszcze nazywanie tego czegoś "walką stulecia"... ręce opadają... Takie "walki stulecia" codziennie mają miejsce na ulicach Szczecina i nikt z tego jakoś przedstawienia nie robi.
2015-11-29 13:54:27
Czyteln8ik Łukasz
No to Bedorf uratował honor szczecińskich zabijaków. A Materla chyba dał się wziąć z zaskoczenia.
2015-11-29 10:33:53
Zbych
Absolutnie zakazać bydlakom walk! To zwykłe bandyctwo a nie sport!
2015-11-29 07:48:17