środa, 19 czerwca 2019.
Strona główna > Sport > Ligowa niedziela. Gra aż pięć naszych drużyn

Ligowa niedziela. Gra aż pięć naszych drużyn

Ligowa niedziela. Gra aż pięć naszych drużyn
Data publikacji: 2019-01-12 20:35
Wywietleń: 623 371212

PGNiG SUPERLIGA PIŁKAREK RĘCZNYCH

16.00: Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin 

Piłkarki ręczne Pogoni przegrały ostatnie cztery spotkania ligowe i złą passę będą starały się przełamać w Lubinie. Miejscowe Zagłębie jest liderem tabeli i najskuteczniejszą drużyną superligi. W pierwszej rundzie w Szczecinie Zagłębie pokonało Pogoń 30:26.

PUCHAR POLSKI PIŁKARZY RĘCZNYCH

16.00: Gwardia Koszalin - Sandra SPA Pogoń Szczecin 

Po raz pierwszy w tym roku w meczu o stawkę wystąpią szczypiorniści trenowani przez Piotra Frelka, a w pucharowych zmaganiach w Koszalinie w 1/16 Pucharu Polski szczecinianie zmierzą się z miejscową Gwardią. W przypadku awansu Pogoń w kolejnej fazie krajowego pucharu zagra już za tydzień.

ENERGA BASKET LIGA KOSZYKARZY

12.40: King Szczecin - Polski Cukier Toruń 

Fatalnie spisujący się King podejmuje w niedzielę wicelidera tabeli. Ekipa z Torunia przegrała w tym sezonie tylko trzy mecze i jest jedną z najefektowniej grających drużyn w lidze. W ostatnim wygranym meczu z Arką Polski Cukier popisał się 30 asystami. Relację z meczu przeprowadzi Polsat Sport.

19.00: Arka Gdynia - Spójnia Stargard 

Skutecznie grająca Arka rzuciła niedawno ponad 100 punktów Kingowi, a teraz zmierzy się ze Spójnią. Beniaminek ze Stargardu potwierdził już w tym sezonie, że potrafi grać na wyjazdach z silnymi rywalami. We Włocławku Spójnia pokonała Anwil, a w miniony weekend dopiero po dogrywce uległa Stali Ostrów.

EKSTRAKLASA FUTSALU

16.00: Pogoń ’04 Szczecin - Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 

Na rozpoczęcie rundy rewanżowej zamykająca tabelę zero-czwórka zmierzy się z beniaminkiem z Jelcza-Laskowic, który zajmuje III miejsce na półmetku. Szczecinianie w hali przy ul. Twardowskiego wystąpią pod okiem nowego trenera Ukraińca Olega Aleksandrowicza Zozulji, który niedawno zastąpił swojego rodaka - Romana Smirnowa. ©℗

(woj, mij)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie