czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Lekkoatletyka. Lisek tym razem drugi

Lekkoatletyka. Lisek tym razem drugi

Lekkoatletyka. Lisek tym razem drugi
Data publikacji: 2018-02-08 21:35
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-09 18:26
Wywietleń: 850 313247

Piotr Lisek zajął drugie miejsce podczas mityngu lekkoatletycznego w Madrycie. Szczecinianin pokonał wysokość 5,80. Zawodnik OSOT Szczecin atakował wysokość 5,90, ale strącił. Musiał tym razem uznać wyższość jednego z konkurentów. Zawody wygrał Grek Konstandinos Filipidis z wynikiem 5,85.

W tym sezonie 26-letni tyczkarz od początku prezentuje rewelacyjną dyspozycję i trzy kolejne konkursy zakończył wynikiem ponad 5,80, a jego najlepszy rezultat 5,86 sprzed kilku dni jest drugim tegorocznym rezultatem na świecie.

Już w najbliższą niedzielę ubiegłoroczny mistrz Europy i wicemistrz świata wystąpi w szczecińskim konkursie w Netto Arenie z udziałem aż trzech mistrzów świata: Amerykanina Sama Kendricksa, Kanadyjczyka Shawnacy Barbera i Polaka Pawła Wojciechowskiego. Dla tego ostatniego będzie to okazja do uzyskania minimum na halowe mistrzostwa świata, którego jeszcze nie uzyskał.

Początek niedzielnego mityngu o godz. 14, ale gwiazdy światowej tyczki będzie można na żywo zobaczyć w Szczecinie już w piątek podczas „Monika Pyrek Camp” w Netto Arenie w godzinach 11-15.

Impreza sportowa skierowana jest do uczniów szkół podstawowych z klas 1-3. Warsztaty będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej i z udziałem mistrzów i wicemistrzów świata. Swój udział potwierdzili: Sam Kendricks, Shawn Barber, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek oraz Monika Pyrek. (par)

Fot. facebook

 

 

Komentarze

Bravo za ten mityng
Juz nie moge sie doczekac....serdeczne podziekowania dla organizatorow
2018-02-09 18:24:55

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”