Koszykówka. Sukces Kinga

Data publikacji: 19 stycznia 2020 r. 17:14
Ostatnia aktualizacja: 19 stycznia 2020 r. 17:14

Energa Basket Liga koszykarzy: KING Szczecin - GTK Gliwice 86:80 (16:20, 21:22, 15:16, 34:22)

KING: Mccauley 25, Davis 15, Ware 14, Kikowski 14, Melvin 13, Łapeta 3, Mustapić 2, Wilczek, Bartosz, Kucharek

W niedzielnym, wyrównanym spotkaniu w Netto Arenie, w pierwszej kwarcie nieznaczną przewagę uzyskali goście z Gliwic, a później starali się przez dwie kolejne kwarty kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń. Na przerwę zespół GTK schodził z 5-punktowym prowadzeniem, a po kolejnej kwarcie powiększył je o kolejny punkt. Ostatnia część gry należała do szczecinian, którzy odrobili straty i wyszli na prowadzenie, które utrzymali do końca. ©℗

Na zdjęciu: Ben Mccauley (w białym stroju) w niedzielę najcelniej rzucał i świetnie prezentował się w podkoszowych zbiórkach.