niedziela, 24 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria)

Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria)

Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria)
Data publikacji: 2015-11-16 18:07
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 1188 37960

Gold Team wygrał XI Mistrzostwa Polski BJJ, które odbywały się w Poznaniu. Tym samym zdetronizował Berserkers Team, który przez lata dominował na tej imprezie. Sporo efektownych walk, radość zwycięzców i smutek przegranych, trochę kontuzji, nogi w gipsach i ręce w temblakach, oraz wielkie zamieszanie organizacyjne - z tego zapamiętamy tegoroczne mistrzostwa.

- Cieszymy się z tego zwycięstwa - komentuje tryumf Mariusz Linke, trener Gold Teamu - To zasługa wszystkich zawodników w klubie; zarówno tych, którzy wywalczyli medale, tych którzy na podium nie stanęli, ale wcześniej wymęczyli rywali oraz tych, którzy ćwiczą z nami w klubie, sparingują. Panuje u nas bardzo dobra, rodzinna atmosfera. Za rok chcemy obronić tytuł mistrzowski, ale oczywiście zdajemy sobie sprawę, że berserkerzy oraz inne klubu będą chcieli nam go odebrać - dodaje.

Na przeniesione w ostatniej chwili do pawilonu Międzynarodowych Targów Poznańskich mistrzostwa przyjechało wiele znanych nazwisk, ale było też kilku wielkich nieobecnych. Walki w poszczególnych kategoriach toczyły się ze sporym poślizgiem. Początkowo godzinnym, a później nawet trzygodzinnym. Pojawili się także znani z występów w MMA zawodnicy. W niektórych kategoriach walki były bardzo wyrównane. W innych wyraźnie dominował jeden zawodnik. ©℗

Tekst i fot. Bartosz TURLEJSKI

Więcej we wtorkowym Kurierze Szczecińskim i e-wydaniu.

 

 

 

Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria) Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria) Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria) Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria) Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria) Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria) Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria) Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria) Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria) Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria) Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria) Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria) Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria) Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria) Jiu jitsu. Parterowa wojna w Poznaniu (galeria)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy