Futsal. Zero-czwórka przegrała w Chorzowie

Data publikacji: 10 lutego 2019 r. 20:36
Ostatnia aktualizacja: 10 lutego 2019 r. 20:36

Ekstraklasa futsalu: CLEAREX Chorzów - POGOŃ '04 Szczecin 6:2 (2:1); 1:0 Łuszek (7), 2:0 Leszczak (9), 2:1 Prawucki (9), 3:1 Iwanow (21), 4:1 Leszczak (28), 4:2 Prawucki (31), 5:2 Łuszek (38), 6:2 Seget (39).

POGOŃ '04: Wilczek, Szklarz - Kondiukh, Sapon, Czyszek, Jakubiak, Prawucki, Przygórzewski, Gepert, Ładziak, Maćkiewicz

Mający medalowe aspiracje Clearex wyraźnie pokonał szczecińską zero-czwórkę, ale piłkarze z grodu Gryfa długo walczyli co najmniej o remis. Gdy na dziewięć minut przed końcem Prawucki strzelił drugą bramkę, Pogoń ’04 wielką szansę na zdobycie kontaktowego gola, gdyż aż trzykrotnie egzekwowała przedłużony rzut karny.

Niestety, Maćkiewicz, Czyszek i Prawucki nie zdobyli gola, a w końcówce gospodarze dwoma celnymi strzałami przypieczętowali zwycięstwo. Dodajmy, że w I połowie także Clearex nie wykorzystał dwóch przedłużonych rzutów karnych. ©℗ (mij)