Czwartek, 02 maja 2024 r.

Futsal. Szczecinianie przegrali z liderem

Data publikacji: 11 października 2020 r. 19:01
Ostatnia aktualizacja: 11 października 2020 r. 19:01

I liga futsalu: FUTSAL Szczecin - LEGIA Warszawa 0:2 (0:1); 0:1 Zalewski (11), 0:2 Tarnowski (37).

W meczu 4. kolejki I ligi futsalu Legia Warszawa, która z kompletem zwycięstw przewodzi w tabeli, wygrała dwoma golami na wyjeździe z zespołem z grodu Gryfa. Do przerwy legioniści prowadzili 1:0 po strzale Michała Zalewskiego. Trzy minuty przed końcem rezultat podwyższył Paweł Tarnowski.
Chwilę później warszawianin Mariusz Milewski mógł zdobyć trzecią bramkę, ale nie wykorzystał przedłużonego karnego po szóstym faulu gospodarzy. Trzy sekundy przed końcową syreną przedłużony rzut karny miał także nasz zespół, ale pozyskany w piątek po powrocie z Niemiec, wcześniej występujący w Pogoni 04 Daniel Maćkiewicz, trafił w słupek, a Kacper Zieliński nie zdołał dobić.
Szczecinianie długimi okresami dotrzymywali pola liderowi, co świadczy o pewnym wzroście formy, a ich największymi mankamentami były: brak skuteczności i doświadczenia (większość naszych zawodników trafiła do hali z boisk trawiastych). (mij)