Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Futsal. Widzew za mocny

Data publikacji: 27 września 2020 r. 15:42
Ostatnia aktualizacja: 27 września 2020 r. 15:42

I liga futsalu: Futsal Szczecin – Widzew Łódź 0:3 (0:3); 0:1 samobójcza (2), 0:2 Gąsior (6), 0:3 Bondarenko (16)

Szczecińska inauguracja I-ligowych rozgrywek futsalu w hali przy ul. Twardowskiego rozpoczęła się bardzo pechowo, bo już w 2. minucie drużyna gospodarzy straciła bramkę i to po strzale samobójczym. Nasz beniaminek jeszcze dobrze nie ochłonął, a cztery minuty później łodzianie podwyższyli rezultat i jeszcze do przerwy strzelając trzeciego gola, ustalili końcowy wynik.

W II połowie mecz był już wyrównany, a oba zespoły miały po kilka bramkowych okazji. W Widzewie wystąpiło kilku zawodników z ekstraklasową przeszłością, w tym grający trener Marcin Stanisławski, a szczególnie wyróżnił się bramkarz Sowiński. ©℗