Czwartek, 18 lipca 2024 r.

Futsal. Szczecinianie grają dalej

Data publikacji: 15 stycznia 2023 r. 12:58
Ostatnia aktualizacja: 17 stycznia 2023 r. 07:49

W sobotnim (14 stycznia) spotkaniu 1/32 Pucharu Polski, Futsal Szczecin pokonał po rzutach karnych zespół KP Wooden Villa Września 4:2. W normalnym czasie i dogrywce padł wynik remisowy 4:4.

KP Wooden Villa Września - Futsal Szczecin 4:4 (1:2) karne 2:4; 0:1 Ława (7), 1:1 Janiszewski (8), 1:2 Ława (9), 2:2 Giżewski (34), 3:2 Janiszewski (41), 4:2 Giżewski (41), 4:3 Ława (45), 4:4 Żebrowski (49).

Do przerwy zasłużenie prowadzili szczecinianie, a powinni jeszcze wyżej lecz byli nieskuteczni. W drugiej połowie gospodarze wyrównali i mieliśmy dogrywkę, w której padły cztery bramki.

W dogrywce zespół z Wrześni prowadził już 4:2, ale Futsal grał do końca i zdołał doprowadzić do wyrównania, a w ostatniej akcji meczu Karol Ława nie trafił do pustej bramki. W rzutach karnych lepsi okazali się futsaliści ze Szczecina, a dwa karne obronił Michał Budzyński, który okazał się bohaterem spotkania. Wcześniej gole dla szczecinian zdobywali: Karol Ława (trzy) i Konrad Żebrowski.