czwartek, 04 marca 2021r.

Futsal. Porażka szczecinian na wyjeździe

Data publikacji: 2021-02-20 21:12
Ostatnia aktualizacja: 2021-02-20 21:13
Futsal. Porażka szczecinian na wyjeździe
 

I liga futsalu (Grupa Północna): FUTSAL Oborniki - FUTSAL Szczecin 5:2 (2:1); 1:0 Mariusz Sawicki, 1:1 Karol Ława, 2:1 Jacek Sander, 3:1 Mariusz Sawicki, 3:2 Kamil Hajdukiewicz, 4:2 Marcin Antczak, 5:2 Bartosz Banasik.

FUTSAL SZCZECIN: Łukasz Koszmider - Łukasz Kubicki, Konrad Żebrowski, Karol Ława, Bruno Fernandes, Daniel Maćkiewicz, Konrad Kowalczyk, Kamil Hajdukiewicz, Patryk Jurys, Borys Szymański, Łukasz Zieliński, Vadzim Sliapets.

W meczu 20. kolejki Futsal Szczecin przegrał na wyjeździe z Futsalem Oborniki 2:5. Pierwsza połowa rozpoczęła się z przewagą zespołu gospodarzy, czego efektem gol na 1:0. Drużyna ze Szczecina podeszła wyżej pressingiem do rywala, ale gospodarze umiejętnie rozegrali akcję i strzelili bramkę. Stan meczu wyrównał Karol Ława po stracie piłki przez gospodarzy na swojej połowie boiska. Większą inicjatywę w pierwszej połowie mieli gospodarze i tuż przed przerwą, na raty, pokonany został Łukasz Koszmider, najlepszy zawodnik w drużynie gości do przerwy.

Druga odsłona to wyrównane zawody, ale gola w zamieszaniu pod bramką strzelili gospodarze. Szczecinianie nie mając nic do stracenia mocniej zaatakowali. Efektem był ładny gol pod poprzeczkę autorstwa Kamila Hajdukiewicza na 3:2. Przewaga zespołu gości była widoczna, ale nie przełożyła się na dalsze trafienia. Brakowało też szczęścia. Łukasz Kubicki i Daniel Maćkiewicz uderzali piłką w słupek. Niestety jedna z szybszych akcji oborniczan doprowadziła do stanu 4:2. Pod koniec meczu wynik ustalił Bartosz Banasik. Futsal Szczecin do końca próbował zmienić wynik meczu, ale niekorzystny rezultat pozostał. Mimo dobrej gry i szybkiego tempa meczu, nasz zespół do Szczecina ponownie wraca bez zdobyczy punktowej. ©℗

(PR)

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ