Wtorek 18 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Futsal. Usowicz w sztabie beniaminka

Data publikacji: 2021-01-14 09:20
Ostatnia aktualizacja: 2021-01-14 09:20
Futsal. Usowicz w sztabie beniaminka
Fot. Ryszard Pakieser  

Grzegorz Usowicz zasilił sztab szkoleniowy Futsal Szczecin. Drużyna jest beniaminkiem I ligi i po 14 kolejkach ma na koncie 8 punktów

Grzegorz Usowicz pełnił już rolę II trenera u boku Gerarda Juszczaka w Pogoni 04 Szczecin. Jako asystent Jurczaka na swoim koncie ma wicemistrzostwo Polski w sezonie 2013/14. Odnosił również sukcesy ze szczecińską młodzieżą. Samodzielnie poprowadził Pogoń 04 Szczecin do zdobycia 3. miejsca na mistrzostwach Polski w futsalu U-20 w sezonie 2011/12. Prowadząc juniorów Pogoni 04 uczył futsalowego ABC zawodników, którzy dzisiaj grają w pierwszoligowej drużynie.

Jego wcześniejsza praca i dotychczasowe sukcesy zostały zauważone przez Pogoń Szczecin. Lata pracy u boku Pawła Crettiego przynoszą kolejne trofea. Z juniorami starszymi zdobył dwa razy wicemistrzostwo Polski.

 - Trener Usowicz zaczynał swoją pracę na trawie i ostatnie lata także związany był z zespołami z trawy, ale ma sukcesy i doświadczenie również w futsalu. Jest znany, lubiany i uważany za solidną markę. Praktykował u najlepszych i ma świetne relacje z zawodnikami. Jestem przekonany, że będzie kołem zamachowym w rozwoju naszej drużyny - mówi prezes Fustal Szczecin Paweł Płuciennik.

(woj)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA