wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Sport > Futsal. Pogoń ’04 nie trenuje

Futsal. Pogoń ’04 nie trenuje

Futsal. Pogoń ’04 nie trenuje
Data publikacji: 2019-09-18 15:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-18 15:23
Wywietleń: 1002 415724

Po spadku z ekstraklasy futsalu piłkarze Pogoni ’04 Szczecin w najbliższy weekend mieli zainaugurować rozgrywki I ligi pojedynkiem w grodzie Gryfa z AZS-em Warszawa.

Tymczasem nasz zespół jeszcze nie wznowił treningów, bo tragiczna sytuacja finansowa klubu nie daje gwarancji przystąpienia do rozgrywek. Działacze nie złożyli jednak broni i czynią starania, by zagrać w I lidze, a na razie wystąpili do PZPN i najbliższego rywala o przełożenie pierwszej kolejki, co zostało pozytywnie załatwione.

- Akademicy z Warszawy poszli nam na rękę i myślę, że nic w tym dziwnego, jeśli ich trenerem jest szczecinianin Maciej Karczyński, który zakładał nasz klub przed piętnastu laty - powiedział Krzysztof Bober, prezes Pogoni ’04. - Czuje on nadal sentyment do zero-czwórki i zapowiedział przyjazd do Szczecina, by pomóc nam w działaniach ratunkowych. PZPN zaakceptował przełożenie meczu, bo tak się dzieje zazwyczaj, gdy oba kluby się dogadają. Jeśli znajdą się środki na przystąpienie do rozgrywek, to od razu rozpoczniemy treningi i mam nadzieję, że niektórzy zawodnicy, którzy zgłosili się do gry na trawie, będą także u nas występowali, bo PZPN zezwala na łączenie piłki nożnej z futsalem. Trener Oleg Zozulja przebywa na Ukrainie z rodziną, ale jest pod telefonem i jest gotowy przyjechać w każdej chwili. ©℗ (mij)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie