Czwartek 01 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Futsal. Ostatni mecz w sezonie

Data publikacji: 2022-04-08 22:26
Ostatnia aktualizacja: 2022-04-08 22:43
Futsal. Ostatni mecz w sezonie
Fot. Ryszard Pakieser  

W ostatniej kolejce ligowego sezonu I ligi gr. północnej, Futsal Szczecin w sobotę podejmie na własnym parkiecie KS Futsal Piła. Zespół z Piły to bardzo solidna drużyna, szczególnie groźna na własnym parkiecie. Chociaż w ostatniej kolejce tylko zremisowała z Podkową Teqball Club 3:3. KS Futsal Piła zajmuje w tabeli 5. miejsce i przed sobotnim pojedynkiem ma na swoim koncie 30 punktów. Wojciech Węgrzyn zdobył do tej pory 28 bramek i jest najlepszym strzelcem zespołu i całej ligi.

Futsal Szczecin zajmuje 8. miejsce z dorobkiem 25 punktów. W przypadku zwycięstwa ma nawet szansę na 6. miejsce. Pod warunkiem, że Dynamik Toruń przegra u siebie ze spadkowiczem FC 10 Zgierz, a KS Gniezno wygra u siebie z Dragon Bojano. W drużynie ze Szczecina, z różnych przyczyn nie wystąpią: Karol Ława, Adam Wiejkuć i Krystian Peda. Niepewni występu są rownież Mateusz Gepert i Otari Giorgobiani, którzy wciąż borykają się z kontuzjami.

Ten sezon jest dużo lepszy niż poprzedni, a gra zespołu wygląda znacznie lepiej niż w poprzednim. Jeżeli Futsal Szczecin wygra sobotnie spotkanie, to podwoi swój dorobek punktowy z zeszłego sezonu. Na podsumowanie przyjdzie jeszcze czas. Dzisiaj zapraszamy kibiców na ostatni mecz ligowy, bo nowy sezon i emocje z nim związane ruszą dopiero pod koniec września.

FUTSAL SZCZECIN - KS PIŁA, 9.04.2022 godz. 18.00, Hala Miejska ul. Twardowskiego.

Wstęp Bezpłatny

PR

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA