Wtorek, 16 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Futsal. Klęska w Bydgoszczy

Data publikacji: 03 lutego 2016 r. 22:27
Ostatnia aktualizacja: 03 lutego 2016 r. 22:27
Futsal. Klęska w Bydgoszczy
 

1/8 Halowego Pucharu Polski

FC Bydgoszcz - Pogoń '04 Szczecin 7:3 (3:1)

Bramki: Zużydło (12, 32), Podolski (15), Wanat (17, 35), Wasiak (24), Świetlik (35) - Jakubiak (17), Kubik (28,36)

Pogoń '04: Lasik - Kubik, Bugański, Jurczak, Jakubiak, Krzyżanowicz, Żebrowski, Jonczyk.

Shamotii, Tubacki, Gepert, Maćkiewicz, Solecki - to lista nieobecności w szczecińskim zespole. Kontuzje sprawiły, że na boisko wyszedł nawet trener Żebrowski. Co ciekawe, od początku, kiedy tylko sytuacja na to pozwalała, szczecinianie grali z lotnym bramkarzem (w tej roli Michał Kubik i Marek Bugański), piątką w polu.

Ten manewr sprawił jednak, że w pierwszej odsłonie goście stracili dwa gole - piłka wpadła do siatki, kiedy nikogo nie było między słupkami. Te straty były o tyle bardziej bolesne, że do tej pory to portowcy mieli przewagę, dość powiedzieć, że trzy razy uderzali w słupek. Z kolei trafienie Jakubiaka to zasługa dośrodkowania Jurczaka. Do przerwy tablica świetlna pokazywała wynik 3:1.

Bramki padały też w drugiej odsłonie, także tak kuriozalna jak ta Świetlika - golkipera miejscowych. Nikt nie zatrzymał futbolówki wybitej przez Śwetlika, Lasik też nie interweniował. "Zero-czwórka" odpowiedziała jedynie trafieniami Kubika, w tej części nie miała za wiele do powiedzenia i zakończyła przygodę w Pucharze Polski.

Przypomnijmy, że FC Bydgoszcz gra w I lidze, a Pogoń '04 w ekstraklasie. (kol)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA