Futsal. Historyczny wynik Futsalu Szczecin! [GALERIA]

Data publikacji: 05 lutego 2023 r. 20:25
Ostatnia aktualizacja: 05 lutego 2023 r. 21:25
Futsal. Historyczny wynik Futsalu Szczecin!

W spotkaniu 1/16 Pucharu Polski, Futsal Szczecin pokonał u siebie ekstraklasowy FC Toruń 8:2 i sprawił swoim kibicom dużą niespodziankę.

FUTSAL Szczecin - FC Toruń 8:2 (4:0);

Futsal: Dmytro Rybickij 3, Karol Ława 2, Mateusz Gepert 2, Łukasz Kubicki
FC Toruń: Karol Kaczmarek, Daniel Gallego Garcia

Futsal Szczecin: Janukiewicz, Budzyński - Żebrowski, Kubicki, Jakubowski, Gepert, Ława, Sobinek, Maćkiewicz, Rybickij, Pankratij, Donos, Grochowski, Bakiszau

W pierwszej połowie grę prowadzili goście, ale Futsal mądrze się bronił i po kontrach zdobywał gole, a dobrze w bramce spisywał się Radosław Janukiewicz.

Druga połowa miała podobny scenariusz, a gospodarze po błędach rywala strzelili kolejne bramki i prowadzili już 6:0. Zespół przyjezdny zdołał doprowadził do stanu 6:2, a później nie wykorzystał rzutu karnego. W końcówce meczu czerwoną kartkę obejrzał zawodnik gości, a szczecinianie wykorzystali grę w przewadze i zdobyli kolejne bramki, ostatecznie wygrywając 8:2.

Awans do 1/8 finału Pucharu Polski to historyczny wynik Futsalu Szczecin. Spotkanie tej rundy odbędzie się 25-26 lutego. (c)(p)