Wtorek, 16 kwietnia 2024 r.

Futsal. Efektowna wygrana Futsalu

Data publikacji: 02 kwietnia 2021 r. 22:37
Ostatnia aktualizacja: 02 kwietnia 2021 r. 22:37

Futsal Szczecin - Futsal Bojano 8:2 (2:0); 1:0 Ława (4), 2:0 Ława (14), 3:0 Ława (21), 4:0 Kubicki (21), 5:0 Kubicki (21), 6:0 Ława (21), 6 :1 Gorczyca (25), 7:1 Kubicki, 7:2 Musik (31), 8:2 Kubicki (37).

Futsal Szczecin: Sliapets - Koszmider, Kubicki, Ława, Kowalczyk, Sobinek, Kop-Ostrowski, Mackiewicz, Szymański, Hajdukiewicz, Giorgobiani

Piłkarze I-ligowego Futsalu Szczecin odnieśli efektowne zwycięstwo nad ekipą z Bojano. Od początku meczu było widać, że szczecinianie chcę osiągnąć korzystny wynik. W zespole gości można było zobaczyć problemy w rozgrywaniu piłki pod własna bramką i z tego padł pierwszy gol. Później okazje były z obydwu stron.  W 14 minucie nastąpił kolejny błąd w rozegraniu piłki pod bramką gości i będący ostatnio w formie Karol Ława strzelił bramkę na 2:0. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Początek drugiej połowy wyjaśnił losy całego spotkania. Pierwsza akcja i gol Ławy na 3:0. Chwilę później długie podanie do Kubickiego i gol na 4:0. Minęło kilka sekund i Kubicki odpalił bombę na 5:0. Za chwilę padł bramka na 6:0, po błędzie bramkarza gości. Autorem Karol ława. Goście zdołali strzeli bramkę na 6:1, ale niewiele to zmieniło. Po kontrze gospodarzy wynik podwyższył Kubicki. Goście trochę przycisnęli, czego efektem było trafienie na 7:2 i przedłużony rzut karny, który obronił Vadim Sliapets. Pod koniec spotkania goście wycofali bramkarza i nadziali się na strzał z połowy autorstwa Kubickiego, ustalający wynik meczu na 8:2.

Futsal Szczecin zasłużenie wygrał to spotkanie. Od początku meczu było widać duży entuzjazm i wiarę w zwycięstwo w zespole gospodarzy. Bohaterami spotkania byli Karol Ława i Łukasz Kubicki.