wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Sport > Futsal. Co dalej z Pogonią ’04?

Futsal. Co dalej z Pogonią ’04?

Futsal. Co dalej z Pogonią ’04?
Data publikacji: 2019-10-06 11:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-07 18:21
Wywietleń: 894 419702

Odbyły się już trzy kolejki I ligi futsalu, ale spadkowicz z ekstraklasy, szczecińska Pogoń ’04, ani razu nie pojawiła się na boisku, przekładając dwa spotkania, które zgodnie z terminarzem miały odbyć się w Szczecinie (z AZS UW Warszawa oraz TAF Toruń), a podczas minionego weekendu nie pojechała na wyjazdowe spotkanie z Credo Futsal Piła, prosząc o jego przełożenie na 22 grudnia.

Klub nie ma pieniędzy na wystartowanie w rozgrywkach, piłkarze nie trenują, a zagraniczny trener pojechał do domu i na Ukrainie czeka na sygnał z Polski. Wszystko wskazuje na to, że istniejący 15 lat klub nie przystąpi do nowego sezonu, a może nawet zostanie zlikwidowany.

- Prowadzone są rozmowy ostatniej szansy, wsparcia udziela nam Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej i jest jeszcze pewna nadzieja w jednym ze sponsorów, ale realnie patrząc, szanse na udział w tegorocznych rozgrywkach są mizerne - powiedział prezes klubu Krzysztof Bober. - Przełożyliśmy trzy spotkania, ale nie można sprawy przeciągać w nieskończoność i myślę, że w tym tygodniu trzeba będzie podjąć ostateczną decyzję. Jeśli nie wystartujemy w I lidze, to nie mamy planów, by grać w II lidze prowadzonej bez wpisowego przez ZZPN, bo takie rozgrywki też wymagają pewnych kosztów...
©℗ (mij)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Blackjack
Kolejny upadły klub.Ewidentnie zle zarządzany, gdyż sytacja która do tego doprowadziła nie trwała rok czy dwa , tylko zdecydowanie dłużej.Jaki był plan naprawczy? Żaden.Dlatego co lepsi zawodnicy hurtem odchodzili a sponsorzy , nawet Ci drobni sie poodwracali
2019-10-07 17:57:10
xxx
Jak nie ma pieniędzy przecież ten klub co roku wykazywał w rozliczeniu z miastem, że sponsorzy przekazują podobne środki finansowe jak gmina Szczecin bo takie były wymagania ze strony miasta 1 zł do 1 zł. To gdzie są pieniądze od sponsorów?
2019-10-06 16:05:00

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie