sobota, 23 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Dołącz do Krychowiaka i Zwolińskiego

Dołącz do Krychowiaka i Zwolińskiego

Dołącz do Krychowiaka i Zwolińskiego
Data publikacji: 2016-01-18 11:39
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-28 22:39
Wywietleń: 288 103334

Wydział Szkolenia Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej oraz kadra szkoleniowa szczecińskiego GOSSM zaprasza na I sesję naborowo - selekcyjną(dla chłopców rocznik 2003 i mł. uczniów klas VI szkół podstawowych), która odbędzie się 21 stycznia br. (czwartek) od godz. 16.00 w Auli szkolnej w hali sportowej przy ul. Hożej 6 w Szczecinie.

GOSSM to placówka, która działa z powodzeniem już od 12 lat, a do największych jej sukcesów należą najlepsi uczniowie, wychowankowie i absolwenci wywodzący się z wielu klubów naszego województwa.

W ciągu tych 12 lat absolwentami szkoły zostało 28 reprezentantów Polski i 11 debiutantów w polskiej ekstraklasie. Najbardziej sławnym absolwentem jest Grzegorz Krychowiak - dziś piłkarz I reprezentacji Polski.

Podczas sesji naborowej odbędzie się spotkanie organizacyjne połączone z prezentacją placówki dla rodziców i uczniów, którzy będą mieli możliwość już od 1 września br. rozpocząć naukę i szkolenie piłkarskie w wojewódzkim Gimnazjalnym Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży w Szczecinie pod patronatem ZZPN.

Szkoła jest placówką publiczną bezpłatną, a uczniowie klas sportowych podczas pobytu otrzymują dodatkowy sprzęt sportowy oraz dofinansowanie do wyżywienia i zakwaterowania w internacie.

Dodatkowe informacje trener Maciej Mateńko tel. 512 793 363 (trener GOSSM odpowiedzialny za nabór 2003) lub trener Marek Safanów tel. 883 545 055 (trener Koordynator ZZPN) oraz na stronie internetowej  www.ws-zzpn.pl  lub szkolnej www.sport.zce.szczecin.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy