wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Sport > Boks. Jóźwik i Szwedowicz obronili tytuły

Boks. Jóźwik i Szwedowicz obronili tytuły

Boks. Jóźwik i Szwedowicz obronili tytuły
Data publikacji: 2016-11-20 09:26
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-20 09:26
Wywietleń: 237 174342

Maciej Jóżwik i Arkadiusz Szwedowicz obronili mistrzowskie tytuły wywalczone przed rokiem na ringu w Szczecinie i ponownie zostali pięściarskimi mistrzami Polski. Obaj są zawodnikami Skorpionu Szczecin.

Zawodnicy szczecińskiego klubu zdobyli w 87 mistrzostwach Polski rozgrywanych w Sokółce najwięcej medali i najwięcej złotych. Poza wspomnianymi Jóźwikiem i Szwedowiczem srebrne medale zdobyli: Dorian Mospinek i Kacper Karkawy, a brązowy Tomsz Resul w wadze do 56 kg.

W wadze 52 kg Maciej Jóźwik w finałowej walce nie dał żadnych szans młodszemu klubowemu koledze ze Skorpiona Szczecin Kacprowi Harkawemu. Widać było jego większe doświadczenie i umiejętności techniczne, na co ambicja Harkawego nie wystarczyła.

W wadze półciężkiej, Arkadiusz Szwedowicz wygrał niejednogłośnie na punkty z Mateuszem Trycem 3:2. Walka była bardzo emocjonująca i wyrównana, a część publiczności gwizdami nie zgodziła się z sędziowskim werdyktem.

Dorian Mospinek w finałowej walce najniższej kategorii wagowej do 49 kg przegrał jednogłośnie na punkty z Jakubem Słomińskim z Wdy Świecie. (par)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”