niedziela, 24 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Bój o stadion. Komisja Sportu bez opinii

Bój o stadion. Komisja Sportu bez opinii

Bój o stadion. Komisja Sportu bez opinii
Data publikacji: 2015-12-14 12:51
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-14 15:10
Wywietleń: 1385 55608

Komisja Sportu w Urzędzie Miejskim miała w poniedziałek opiniować projekt inicjatywy obywatelskiej nawołujący radnych, by wymusili na prezydencie zaniechanie modernizacji stadionu piłkarskiego. Komisja nie wydała opinii, bo nie znała scenariusza popołudniowej debaty prezydenta z radnymi.

Przewodniczący Marek Kolbowicz zaproponował, by członkowie komisji wyrazili swoją opinię we wtorek rano. Wtedy będą po poniedziałkowej, popołudniowej debacie w sprawie stadionu i wiedzieć będą w sprawie znacznie więcej.

Piotr Krzystek na poniedziałkową debatę zaprosił radnych, a uczynił to drogą mailową w piątek o godzinie 15. Taki tryb działania nie był przypadkowy. Od opinii radnych zależy, czy projekt modernizacji stadionu będzie realizowany.

Szefowie największych klubów partyjnych w Szczecinie przed wyborami wypowiadali się jednoznacznie na temat modernizacji stadionu. Byli temu przeciwni. Nie wiadomo jednak, jaki będzie we wtorek wynik głosowania. Dyscypliny partyjnej nie ma, więc różne scenariusze wchodzą w grę.

Nieoficjalnie wiemy, że bez względu na opinię radnych proces modernizacji stadionu będzie kontynuowany. Na pewno aż do czasu ogłoszenia przetargu budowlanego. Ten ma nastąpić na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku. Wtedy poznamy prawdziwy koszt modernizacji.

Na poniedziałkowej Komisji Sportu wszyscy wypowiadający się radni poddawali w wątpliwość sens modernizacji stadionu. Były to jednak tylko opinie bez żadnej odpowiedzialności. ©℗ (par)

Podpis pod zdjęcie: Członkowie Komisji Sportu debatowali w poniedziałek o stadionie, ale żadnego wspólnego stanowiska w sprawie nie zajęli.

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

MArcin
"Na pewno aż do czasu ogłoszenia przetargu budowlanego. Ten ma nastąpić na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku. Wtedy poznamy prawdziwy koszt modernizacji." Przeciez przetargi sa juz dawno ustawione pod remont.Dlatego Krzystek tak kurczowo sie trzyma modernizacji,głupio byłoby oddawać teraz koperty...
2015-12-14 13:50:03
ewa
Szczecinianie nie dlatego uciekają z tego miasta bo stadion im się nie podoba .Uciekają z tąd bo tu nie ma pracy za godziwą pensje.Tu nie ma za co rodziny utrzymać.
2015-12-14 12:19:06
Własne zdanie
To po co potrzebna jest taka bezradna rada?
2015-12-14 12:05:41

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy