Środa 21 kwietnia 2021r. 

ZUT zaprasza na studia

Data publikacji: 2021-01-11 22:25
Ostatnia aktualizacja: 2021-01-13 15:46
ZUT zaprasza na studia
 

Na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie ruszył nabór na studia magisterskie w semestrze letnim. W ofercie są 22 kierunki na 9 wydziałach.

Do 16 lutego kandydaci mogą poprzez Internetowy System Rekrutacji zapisać się na wybrane przez siebie kierunki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia. Ogłoszenie list kandydatów przyjętych na ZUT odbędzie się 26 lutego.

- Studia magisterskie poszerzają horyzonty absolwentów studiów inżynierskich i licencjackich - mówi Mateusz Lipka, rzecznik ZUT. - Zapewniają możliwość zdobycia kolejnych specjalizacji oraz uprawnień zawodowych, są dużym atutem na rynku pracy, otwierają drzwi do dalszego rozwoju naukowego. W ofercie studiów stacjonarnych znalazły się 22 kierunki. Między innymi kynologia, ekonomia, elektrotechnika, informatyka, inżynieria transportu, architektura krajobrazu, technologia żywności i żywienia człowieka, transport oraz technologia chemiczna.

W formie niestacjonarnej od semestru letniego będzie można podjąć studia na trzech kierunkach, na biotechnologii, kynologii oraz zootechnice. Na studia drugiego stopnia może być przyjęta osoba, która posiada dyplom ukończenia studiów - inżynierskich, licencjackich, magisterskich. Szczegółowe informacje nt. oferty kształcenia, zasad rekrutacji, terminów oraz wymaganych dokumentów znajdują się na stronie zut.edu.pl w zakładce dla kandydata.

(as)

Komentarze

Cos... dla chlopakow
2021-01-13 15:41:37
A majac szanse Studiowac "pod okiem" tak Eleganckiej Pani Nauczycielki - to tym bardziej warto Studiowac...!!
Do... mlodziezy !!!
2021-01-12 12:03:08
Uczyc sie i jeszcze raz Uczyc sie... dopoty-dopoki Mama i Tata Was utrzymuja...!! Bo jak pozakladacie juz pozniej swoje Rodziny... to juz checi, sil i czasu Wam "za-bra-knie" !!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ