sobota, 21 września 2019.
Strona główna > Nauka > Zapisy do Szczecińskiej Szkoły Jungów

Zapisy do Szczecińskiej Szkoły Jungów

Zapisy do Szczecińskiej Szkoły Jungów
Data publikacji: 2019-06-25 12:57
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:49
Wywietleń: 1151 398901

Trwa nabór na Dziecięcy Uniwersytet im. prof. Jerzego Stelmacha – Szczecińską Szkołę Jungów. Elektroniczne zgłoszenia przyjmowane są do środy (26 czerwca). Jeśli chętnych będzie więcej niż 20, odbędzie się losowanie. 

Dziecięcy Uniwersytet to efekt współpracy Morskiego Centrum Nauki i Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Do współpracy w realizacji programu zaproszeni zostali m.in. przedstawiciele szczecińskich uczelni wyższych, w tym prof. Mariusz Dąbrowski - prezes Fundacji Eureka, prof. Paweł Zalewski - dziekan Wydziału Nawigacyjnego AM, prof. Piotr Masojć - Katedra Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin ZUT.

Celem Uniwersytetu jest rozwijanie u najmłodszych nowych pasji i zainteresowań w wielu dziedzinach nauki, szczególnie nauk o morzu i żeglarstwie, poznawanie świata poprzez zabawę i samodzielne doświadczanie. Zajęcia odbywają się od października do czerwca raz w miesiącu - w soboty. Udział w całym cyklu zajęć kosztuje 100 zł (całość opłaty jest przeznaczona na działalność Szkoły Jungów)

Nabór chętnych dzieci z województwa zachodniopomorskiego w wieku 9-12 lat trwa do 26 czerwca (zapisy poprzez stronę szkolajungow.pl).

- Nie decyduje kolejność zgłoszeń, ale losowanie spośród zgłoszonych dzieci - informuje Jarosław Dobrzyński, rzecznik Morskiego Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha w Szczecinie. -  28 czerwca wybrane osoby zostaną poinformowane mailowo o zakwalifikowaniu do udziału w zajęciach. Limit miejsc na rok 2019/2020 to 20 osób. 

(g)

Fot. MCN

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wokalne popisy na pl. Grunwaldzkim

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie