niedziela, 07 czerwca 2020.
Strona główna > Nauka > Zapisy do Szczecińskiej Szkoły Jungów

Zapisy do Szczecińskiej Szkoły Jungów

Zapisy do Szczecińskiej Szkoły Jungów
Data publikacji: 2019-06-25 12:57
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-25 11:20
Wywietleń: 1445 398901

Trwa nabór na Dziecięcy Uniwersytet im. prof. Jerzego Stelmacha – Szczecińską Szkołę Jungów. Elektroniczne zgłoszenia przyjmowane są do środy (26 czerwca). Jeśli chętnych będzie więcej niż 20, odbędzie się losowanie. 

Dziecięcy Uniwersytet to efekt współpracy Morskiego Centrum Nauki i Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Do współpracy w realizacji programu zaproszeni zostali m.in. przedstawiciele szczecińskich uczelni wyższych, w tym prof. Mariusz Dąbrowski - prezes Fundacji Eureka, prof. Paweł Zalewski - dziekan Wydziału Nawigacyjnego AM, prof. Piotr Masojć - Katedra Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin ZUT.

Celem Uniwersytetu jest rozwijanie u najmłodszych nowych pasji i zainteresowań w wielu dziedzinach nauki, szczególnie nauk o morzu i żeglarstwie, poznawanie świata poprzez zabawę i samodzielne doświadczanie. Zajęcia odbywają się od października do czerwca raz w miesiącu - w soboty. Udział w całym cyklu zajęć kosztuje 100 zł (całość opłaty jest przeznaczona na działalność Szkoły Jungów)

Nabór chętnych dzieci z województwa zachodniopomorskiego w wieku 9-12 lat trwa do 26 czerwca (zapisy poprzez stronę szkolajungow.pl).

- Nie decyduje kolejność zgłoszeń, ale losowanie spośród zgłoszonych dzieci - informuje Jarosław Dobrzyński, rzecznik Morskiego Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha w Szczecinie. -  28 czerwca wybrane osoby zostaną poinformowane mailowo o zakwalifikowaniu do udziału w zajęciach. Limit miejsc na rok 2019/2020 to 20 osób. 

(g)

Fot. MCN

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Sonda

Czy zagłosujesz w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 roku?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie