Sobota, 25 maja 2024 r. 
REKLAMA

X Dni Techniki Pomorza Zachodniego 2019 [GALERIA]

Data publikacji: 21 listopada 2019 r. 21:14
Ostatnia aktualizacja: 01 lipca 2020 r. 17:53
X Dni Techniki Pomorza Zachodniego 2019
 

W czwartek (21 listopada) w Teatrze Polskim w Szczecinie - Scena na Łasztowni odbył się finał X Dni Techniki Pomorza Zachodniego 2019 - imprezy organizowanej przez Zachodniopomorską Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej. Uświetniła ją uroczysta gala.

Wcześniej jej uczestnicy mogli uczestniczyć w otwarciu wystawy pt. "Stoewer - jakość ze Szczecina" oraz zobaczyć prezentację firmy Smart-Lab Centrum Akceleracyjne wraz z pokazem „Symulacje i wirtualna rzeczywistość w edukacji – MVP w praktyce. Podczas głównej części gali X Dni Techniki Pomorza Zachodniego 2019 wręczone zostały złote i srebrne Odznaki Honorowe Gryfa Zachodniopomorskiego, Honorowe Odznaczenia NOT oraz odznaczenia stowarzyszeń branżowych NOT. Wręczono także nagrody laureatom konkursów „Prezesa FSNT NOT” oraz „Wyróżniającego się Nauczyciela i Opiekuna Młodzieży”.

Laureatami zostali - w kategorii "wyróżniający się nauczyciel i opiekun młodzieży" Ewa Kupidłowska i Szymon Konefał, w kategorii "działalność na rzecz rozwoju społeczno - gospodarczego miasta i regionu" Piotr Krzystek - prezydent Szczecina, Olgierd Geblewicz - marszałek województwa zachodniopomorskiego oraz Tomasz Hinc - wojewoda zachodniopomorski, w kategorii "dbałość o tradycję i historię ruchu stowarzyszeniowego" Piotr Szymczak, w kategorii "działalność na polu badawczo - wdrożeniowym, edukacyjnym" Agnieszka Malkowska oraz SMART LAB Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, w kategorii "działalność na rzecz stowarzyszenia branżowego lub NOT" Fundacja Kreator Wiedzy i Danuta Bułatowicz oraz w kategorii "działalność gospodarczo - finansowa" Ireneusz Furmański.

Drugą część gali - nieoficjalną wypełnił spektakl teatralny pt. „Junakiem przez świat”  w wykonaniu aktorów szczecińskiego Czarnego Rudego Kota w reżyserii Adama Opatowicza.

(dar) 

Fot. Ryszard PAKIESER

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA