poniedziałek, 10 sierpnia 2020.
Strona główna > Nauka > Trwa konkurs dla autorów najlepszych prac naukowych

Trwa konkurs dla autorów najlepszych prac naukowych

Trwa konkurs dla autorów najlepszych prac naukowych
Data publikacji: 2020-07-15 21:18
Wywietleń: 403 464852

Trwa konkurs dla autorów najlepszych prac naukowych. O przyznanie Nagrody Prezydenta Miasta mogą ubiegać się szczecińscy studenci i doktoranci.

Na konkurs mogą zostać zgłoszone rozprawy doktorskie, prace magisterskie, licencjackie i inżynierskie, które zostały obronione w tym lub w poprzednim roku. Powinny także prezentować wysoki poziom mery­­­toryczny, warsztatowy i dotyczyć tematyki związanej z takimi dyscyplinami jak nauki ścisłe i przyrodnicze, humanistyczno-społeczne, inżynieryjno-techniczne, medyczne czy nauki o zdrowiu.

Celem konkursu jest promowanie innowacyjnych i nowatorskich prac związanych ze Strategią Rozwoju Szczecina, a w szczególności takich, które mogą przyczynić się do rozwoju Miasta i wpłynąć na ożywienie regionu.

Na złożenie kompletu dokumentów, zainteresowane osoby mają czas do 31 lipca. Zgłoszenia na konkurs należy dostarczyć do Urzędu Miasta Szczecin - lewe skrzydło (dawna siedziba Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza).

Wszelkie informacje dot. konkursu na najlepszą pracę naukową dostępne są na stronie internetowej: www.stypendia.szczecin.eu.

Wszelkie szczegóły, w tym informacje dot. zgłaszania prac do konkursu oraz wymogów i kryteriów oceny, znajdują się również w Regulaminie Konkursu Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą pracę naukową, stanowiącym załącznik do zarządzenia nr 418/19 Prezydenta Miasta Szczecin z dnia 03 października 2019 r.

(k)

Fot. Pixabay.com

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie