wtorek, 26 stycznia 2021r.

Projektowanie ma przyszłość

Data publikacji: 2017-04-22 09:25
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:43
Projektowanie ma przyszłość
 

Kierunek studiów "Projektowanie architektury wnętrz i otoczenia" Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie otrzymał Certyfikat Akredytacyjny w Ogólnopolskim Programie Akredytacyjnym "Studia z Przyszłością". Kierunek jest od roku prowadzony na Wydziale Budownictwa i Architektury.

Studia stacjonarne I stopnia, trwające 8 semestrów, kończą się uzyskaniem tytułu inżyniera. Jak informuje ZUT, "odpowiadają swoim programem na światowe trendy projektowe przenikania się sfer wnętrz, designu i otoczenia, wpisują się  w najnowsze, innowacyjne tendencje nauczania realizowane na poziomie szkolnictwa wyższego, dając absolwentom możliwość profesjonalnego wykonywania dwóch zawodów - architekta wnętrz i projektanta otoczenia. Sukces zeszłorocznego naboru i przyznany Certyfikat potwierdzają jego atrakcyjność".

Znak Jakości „Studia z Przyszłością” otrzymają kierunki studiów, które swoje programy opierają na trzech filarach: "dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji".

Ogólnopolski Program Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” realizowany jest wspólnie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję PRC.

(as)

Fot. Robert Stachnik

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ