piątek, 25 września 2020.
Strona główna > Nauka > Projektowanie ma przyszłość

Projektowanie ma przyszłość

Projektowanie ma przyszłość
Data publikacji: 2017-04-22 09:25
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:43
Wywietleń: 2778 243237

Kierunek studiów "Projektowanie architektury wnętrz i otoczenia" Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie otrzymał Certyfikat Akredytacyjny w Ogólnopolskim Programie Akredytacyjnym "Studia z Przyszłością". Kierunek jest od roku prowadzony na Wydziale Budownictwa i Architektury.

Studia stacjonarne I stopnia, trwające 8 semestrów, kończą się uzyskaniem tytułu inżyniera. Jak informuje ZUT, "odpowiadają swoim programem na światowe trendy projektowe przenikania się sfer wnętrz, designu i otoczenia, wpisują się  w najnowsze, innowacyjne tendencje nauczania realizowane na poziomie szkolnictwa wyższego, dając absolwentom możliwość profesjonalnego wykonywania dwóch zawodów - architekta wnętrz i projektanta otoczenia. Sukces zeszłorocznego naboru i przyznany Certyfikat potwierdzają jego atrakcyjność".

Znak Jakości „Studia z Przyszłością” otrzymają kierunki studiów, które swoje programy opierają na trzech filarach: "dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji".

Ogólnopolski Program Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” realizowany jest wspólnie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję PRC.

(as)

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie