Sobota 25 września 2021r. 
REKLAMA

Praca na R@bbit

Data publikacji: 2017-04-04 17:21
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:37
Praca na R@bbit
 

Nowoczesne technologie, międzynarodowe projekty, elastyczne warunki zatrudnienia - branża informatyczna to obecnie najbardziej perspektywiczna dziedzina gospodarki, gwarantująca ciekawe i dobrze płatne zatrudnienie. Firmy IT stale szukają nowych pracowników. Swoją ofertę przedstawią w środę (5 kwietnia) podczas konferencji R@bbit na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Wśród uczestników konferencji będą 23 firmy, m.in.: Asseco Data Systems, brightONE, Consileon Polska, Fabryka Gier, Fundacja Netcamp, GlobalLogic, home.pl, Meelogic Consulting AG, Nordic Consulting & Development Company, Squiz Poland czy Tieto. Nie zabraknie również przedstawicieli Technoparku Pomerania i Klastra IT. Podczas R@bbit poruszane będą zagadnienia dotyczące m.in. narzędzi technologicznych, rozwijania produktów, perspektyw dla programistów czy sposobów zdobywania wymarzonej pracy.

- Powiem m.in. o tym, jak dbać o swoją markę osobistą, szczególnie na początku drogi zawodowej bądź przy zmianie zawodu, oraz jak zdobywać doświadczenie nawet wówczas, kiedy jeszcze nie ma się pracy – mówi Marzena Zasińska-Igła z Klastra IT. - Porozmawiamy też o popularnych mitach dotyczących rynku pracy, które przeszkadzają w zdobyciu ciekawej posady oraz o tym, jak skrócić sobie drogę do pracodawców i zleceniodawców dzięki ofercie Klastra IT i Technoparku Pomerania.

Wydział Informatyki ZUT zaprezentuje możliwości badawcze wybranych laboratoriów. Odwiedzający targi będą mogli się dowiedzieć m.in., jak działa ABS czy jak sterować robotem mobilnym za pomocą smartphone’a.

Konferencja R@bbit odbędzie się w środę (5 kwietnia) w godz. 10-14.00, na Wydziale Informatyki ZUT przy ulicy Żołnierskiej 52 w Szczecinie.

Szczegółowy plan wydarzenia dostępny jest na rabbit.zut.edu.pl.

(mag)

Fot. Jarosław Spirydowicz

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ