sobota, 21 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Praca na R@bbit

Praca na R@bbit

Praca na R@bbit
Data publikacji: 2017-04-04 17:21
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:20
Wywietleń: 1345 233507

Nowoczesne technologie, międzynarodowe projekty, elastyczne warunki zatrudnienia - branża informatyczna to obecnie najbardziej perspektywiczna dziedzina gospodarki, gwarantująca ciekawe i dobrze płatne zatrudnienie. Firmy IT stale szukają nowych pracowników. Swoją ofertę przedstawią w środę (5 kwietnia) podczas konferencji R@bbit na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Wśród uczestników konferencji będą 23 firmy, m.in.: Asseco Data Systems, brightONE, Consileon Polska, Fabryka Gier, Fundacja Netcamp, GlobalLogic, home.pl, Meelogic Consulting AG, Nordic Consulting & Development Company, Squiz Poland czy Tieto. Nie zabraknie również przedstawicieli Technoparku Pomerania i Klastra IT. Podczas R@bbit poruszane będą zagadnienia dotyczące m.in. narzędzi technologicznych, rozwijania produktów, perspektyw dla programistów czy sposobów zdobywania wymarzonej pracy.

- Powiem m.in. o tym, jak dbać o swoją markę osobistą, szczególnie na początku drogi zawodowej bądź przy zmianie zawodu, oraz jak zdobywać doświadczenie nawet wówczas, kiedy jeszcze nie ma się pracy – mówi Marzena Zasińska-Igła z Klastra IT. - Porozmawiamy też o popularnych mitach dotyczących rynku pracy, które przeszkadzają w zdobyciu ciekawej posady oraz o tym, jak skrócić sobie drogę do pracodawców i zleceniodawców dzięki ofercie Klastra IT i Technoparku Pomerania.

Wydział Informatyki ZUT zaprezentuje możliwości badawcze wybranych laboratoriów. Odwiedzający targi będą mogli się dowiedzieć m.in., jak działa ABS czy jak sterować robotem mobilnym za pomocą smartphone’a.

Konferencja R@bbit odbędzie się w środę (5 kwietnia) w godz. 10-14.00, na Wydziale Informatyki ZUT przy ulicy Żołnierskiej 52 w Szczecinie.

Szczegółowy plan wydarzenia dostępny jest na rabbit.zut.edu.pl.

(mag)

Fot. Jarosław Spirydowicz

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Józef Miszczuk
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy