Sobota, 10 czerwca 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Premier zaprasza na staż tych, którzy nie ukończyli 30 lat

Data publikacji: 22 marca 2023 r. 09:59
Ostatnia aktualizacja: 23 marca 2023 r. 10:46
Premier zaprasza na staż tych, którzy nie ukończyli 30 lat
Premier Mateusz Morawiecki Fot. Ryszard PAKIESER  

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów ogłasza trzecią edycję programu stażowego dla studentów i absolwentów, którzy nie ukończyli 30 lat. Zgłoszenia są przyjmowanie do 31 marca 2023 r.

Program skierowany jest do osób, które interesują się zagadnieniami związanymi z reklamą, marketingiem i PR-em. Fascynują się mediami społecznościowymi i ich potencjałem w budowaniu relacji z odbiorcami. A także dla tych, którzy chcą poznać zasady współpracy z Sejmem i Senatem albo nauczyć się przygotowywania dostępnych cyfrowo pism urzędowych.

Program obejmuje 8 obszarów tematycznych i pozwala zdobyć doświadczenie zawodowe w organizacji, która zajmuje się budową społeczeństwa informacyjnego.

Korzyści programu stażowego: wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3000 zł brutto,​​​​​​​​​​​​​​ zdobycie doświadczenia zawodowego poprzez udział w innowacyjnych projektach, wykorzystanie zdobytej na studiach wiedzy merytorycznej w praktyce, współpraca z ekspertami,przyjazne środowisko pracy, możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej.

(as)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

rada
2023-03-23 10:25:45
Niech on i jego PiS lepiej przestaną okradać mieszkańców naszego regionu.
Misiewicze +
2023-03-22 11:52:02
Oczywiście jak podczas wszystkich innych konkursów o państwową posadą zostały wprowadzone określone kryteria przyjmowania na stanowisko? Jeszcze tam macie jakiś oszustów i złodziei dobrej zmiany? Misiewicz+ A człowiek się łudził że już wszystkie możliwe stanowiska obstawione przez Wielka Rodzinę PiS. Zaraz się okaże że budżet kancelarii premiera jest wyższy niż to co wydawane jest na służbę zdrowia ... chwila, a może już tak jest? tylko o czymś nie wiemy?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA