środa, 05 sierpnia 2020.
Strona główna > Nauka > Ostatnie chwile na zgłoszenia autorów najlepszych prac naukowych

Ostatnie chwile na zgłoszenia autorów najlepszych prac naukowych

Ostatnie chwile na zgłoszenia autorów najlepszych prac naukowych
Data publikacji: 2020-07-30 21:18
Wywietleń: 208 467409

Jeszcze tylko w piątek (31 lipca) można zgłaszać się do konkursu o przyznanie Nagrody Prezydenta Miasta dla autorów najlepszych prac naukowych.

Na konkurs mogą zostać zgłoszone rozprawy doktorskie, prace magisterskie, licencjackie i inżynierskie, które zostały obronione w tym lub w poprzednim roku. Prace powinny prezentować wysoki poziom mery­­­toryczny, warsztatowy i dotyczyć tematyki związanej z takimi dyscyplinami jak nauki ścisłe i przyrodnicze, humanistyczno-społeczne, inżynieryjno-techniczne, medyczne czy nauki o zdrowiu.

Celem konkursu jest promowanie innowacyjnych i nowatorskich prac związanych ze Strategią Rozwoju Szczecina, a w szczególności takich, które mogą przyczynić się do rozwoju miasta i wpłynąć na ożywienie regionu.

Na złożenie kompletu dokumentów, zainteresowane osoby mają czas do piątku (31 lipca). Zgłoszenia na konkurs należy dostarczyć do Urzędu Miasta Szczecin - lewe skrzydło (dawna siedziba Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza).

Wszelkie informacje dotyczące konkursu na najlepszą pracę naukową dostępne są na stronie internetowej: www.stypendia.szczecin.eu.

Wszelkie szczegóły, w tym informacje dotyczące zgłaszania prac do konkursu oraz wymogów i kryteriów oceny, znajdują się również w Regulaminie Konkursu Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą pracę naukową, stanowiącym załącznik do zarządzenia nr 418/19 Prezydenta Miasta Szczecin z 3 października 2019 r.

(k)

Fot. Pixabay.com

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy bedziesz kupować pieczywo z chlebomatu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie