Sobota 23 października 2021r. 
REKLAMA

Opracuj swoje strategie

Data publikacji: 2018-04-13 07:38
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:46
Opracuj swoje strategie
 

Festiwal Gier Planszowych nie zwalnia tempa – rozpoczęła się wiosenna edycja wielkiego święta miłośników strategii i dobrej zabawy.

Wiosenna edycja Festiwalu Gier Planszowych trwa w najlepsze. W najbliższy piątek i sobotę (13-14 kwietnia) odbędzie się na terenie Galerii Kaskada. Festiwal to ukłon w stronę graczy oraz okazja, aby przetestować nowe tytuły. W piątek festiwal zacznie się o godz. 14, a w sobotę o godz. 12.

Nie zabraknie na nim konkursów z nagrodami i bogatej oferty gier rodzinnych. Wydarzenie organizowane jest przez Empik, który adresuje festiwal do wszystkich, którzy szukają sposobu na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi lub rodziną. "Świat gier to nowe znajomości, świetny trening dla umysłu, udział w licznych dyskusjach oraz alternatywa dla telewizora i komputera. Gracze opracują wiele strategii, które będą doskonalić w kolejnych rozgrywkach" - zachęca organizator.

Festiwal, poza Szczecinem, zagości aż w 9 polskich miastach. 

Gry planszowe to zabawa połączona z „życiową edukacją”. Każda rozgrywka wymaga poznania taktyki przeciwników oraz zaangażowania. Gry pokazują świat wartości, uczą współpracy, rywalizacji i podejmowania decyzji. Pozwalają brać udział w dyskusji, nie tylko w trakcie gry, ale również i po niej.

(KaNa)

Na zdjęciu: Na Festiwalu nie zabraknie konkursów z nagrodami i bogatej oferty gier rodzinnych.

Fot. EMPIK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Stanisława
2018-04-14 18:39:44
Pamiętam, jak grałam z rodzinką i koleżankami w gry planszowe. Fajna zabawa.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ