sobota, 21 września 2019.
Strona główna > Nauka > Nowy sezon debat – zapraszają w środę na seminarium

Nowy sezon debat – zapraszają w środę na seminarium

Nowy sezon debat – zapraszają w środę na seminarium
Data publikacji: 2019-02-27 11:00
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:48
Wywietleń: 822 377720

Na seminarium w środę (27 lutego) zaprasza Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Szczecinie. W ten sposób chce zainaugurować swoją działalność po zmianie organu prowadzącego tę instytucję.

RODM Szczecin to jeden z wielu podobnych ośrodków, rozsianych po całym kraju, będących projektem Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Niedawno Stowarzyszenie Eko-Spol wygrało konkurs na prowadzenie szczecińskiego oddziału tej instytucji na lata 2019-2021. Po przejęciu obowiązków od podmiotu, który wcześniej prowadził RODM, stowarzyszenie postanowiło zainaugurować nowy sezon.

Osoby zainteresowane jednocześnie sprawami międzynarodowymi, jak i Pomorza Zachodniego, mogą przyjść na seminarium pod tytułem "Aktywne organizacje pozarządowe szansą rozwoju regionu Pomorza Zachodniego". Odbędzie się ono 27 lutego w godz. 17-20, w sali 314 budynku Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego przy ulicy Cukrowej (obok budynku Wydziału Humanistycznego).

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej zajmuje się organizowaniem wydarzeń na tematy związane z polityką międzynarodową, a także wydaje swoje publikacje na ten temat. Szczeciński oddział mieści się na IV piętrze budynku Polskiego Czerwonego Krzyża, przy al. Wojska Polskiego 63, gdzie można otrzymać informacje na temat jego działalności.

(NaP)

Fot. archwium

Komentarze

Z ciekawosci skorzystałem ze strony
rodm-szczecin,pl by ze zdziwieniem stwierdzić jak bardzo jest nieaktualna - w sekcji "Planowane wydarzenia" link przywołuje regulamin konkursu z 2017 roku... Nie wiem co mam o tym myśleć zwłaszcza że w najbliższym nam (historia) Wrocławiu strona RODM wydaje się "być żywa", regularnie aktualizowana.
2019-02-27 12:49:21

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wokalne popisy na pl. Grunwaldzkim

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie