Czwartek 06 października 2022r. 
REKLAMA

Jak lepiej nauczać?

Data publikacji: 2018-11-21 16:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:48
Jak lepiej nauczać?
Magdalena Zarębska-Kulesza, zachodniopomorski kurator oświaty Fot. Dariusz Gorajski  

Wyzwania i zadania współczesnej szkoły - to cykl spotkań w ramach powołanej przez kuratora oświaty Rady Edukacyjnej. Celem jest podniesienie jakości kształcenia zachodniopomorskich szkół.

Do udziału w serii seminariów Magdalena Zarębska-Kulesza, zachodniopomorska kurator oświaty zachęca dyrektorów, nauczycieli i rady rodziców szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego.

"Już ponad rok trwają prace powołanej przeze mnie Rady Edukacyjnej, której celem głównym jest podniesienie jakości edukacji w woj. zachodniopomorskim. Do tej pory wszelkie działania skierowane były przede wszystkim do szkół borykających się z największymi problemami. Aktualnie nadszedł czas na rozszerzenie działań" - pisze kurator do dyrektorów placówek. Zachęca także dyrektorów szkół "do aktywnych poszukiwań metod, środków i sposobów dotarcia do emocji i pasji uczniów, przystających do nowych czasów i nowych wyzwań". Ma temu służyć seria spotkań - seminariów „Wyzwania i zadania współczesnej szkoły”. Rozpoczną się one w 22 listopada w Goleniowie dla nauczycieli Goleniowa i Łobza. Kolejne spotkania zaplanowano: 26 listopada - w Policach dla nauczycieli polickich i gryfińskich, 27 listopada - w Stargardzie dla nauczycieli Stargardu i Choszczna, 29 listopada - dla nauczycieli Pyrzyc i Myśliborza, 3 grudnia -  dla nauczycieli Kamienia i Świnoujścia, 4 grudnia -  dla nauczycieli Gryfic i Kołobrzegu, 10 grudnia - dla Świdwina i Białogardu, 11 grudnia - Wałcz, Drawsko, 17 grudnia - Sławno, Szczecinek, 18 grudnia - Koszalin, a 16 stycznia - Szczecin.©℗

(el)

Fot. Dariusz Gorajski

Na zdjęciu: Magdalena Zarębska-Kulesza, zachodniopomorski kurator oświaty

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA