wtorek, 15 października 2019.
Strona główna > Nauka > Jak lepiej nauczać?

Jak lepiej nauczać?

Jak lepiej nauczać?
Data publikacji: 2018-11-21 16:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:48
Wywietleń: 1244 361234

Wyzwania i zadania współczesnej szkoły - to cykl spotkań w ramach powołanej przez kuratora oświaty Rady Edukacyjnej. Celem jest podniesienie jakości kształcenia zachodniopomorskich szkół.

Do udziału w serii seminariów Magdalena Zarębska-Kulesza, zachodniopomorska kurator oświaty zachęca dyrektorów, nauczycieli i rady rodziców szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego.

"Już ponad rok trwają prace powołanej przeze mnie Rady Edukacyjnej, której celem głównym jest podniesienie jakości edukacji w woj. zachodniopomorskim. Do tej pory wszelkie działania skierowane były przede wszystkim do szkół borykających się z największymi problemami. Aktualnie nadszedł czas na rozszerzenie działań" - pisze kurator do dyrektorów placówek. Zachęca także dyrektorów szkół "do aktywnych poszukiwań metod, środków i sposobów dotarcia do emocji i pasji uczniów, przystających do nowych czasów i nowych wyzwań". Ma temu służyć seria spotkań - seminariów „Wyzwania i zadania współczesnej szkoły”. Rozpoczną się one w 22 listopada w Goleniowie dla nauczycieli Goleniowa i Łobza. Kolejne spotkania zaplanowano: 26 listopada - w Policach dla nauczycieli polickich i gryfińskich, 27 listopada - w Stargardzie dla nauczycieli Stargardu i Choszczna, 29 listopada - dla nauczycieli Pyrzyc i Myśliborza, 3 grudnia -  dla nauczycieli Kamienia i Świnoujścia, 4 grudnia -  dla nauczycieli Gryfic i Kołobrzegu, 10 grudnia - dla Świdwina i Białogardu, 11 grudnia - Wałcz, Drawsko, 17 grudnia - Sławno, Szczecinek, 18 grudnia - Koszalin, a 16 stycznia - Szczecin.©℗

(el)

Fot. Dariusz Gorajski

Na zdjęciu: Magdalena Zarębska-Kulesza, zachodniopomorski kurator oświaty

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Chcą prawdziwej szkoły

Nekrologi

Sonda

Gdzie w Szczecinie powinien stanąć pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie