środa, 15 lipca 2020.
Strona główna > Nauka > Do walki z rakiem

Do walki z rakiem

Do walki z rakiem
Data publikacji: 2017-07-09 07:18
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-28 12:57
Wywietleń: 1384 274174
O niezwykłych właściwościach zwykłej witaminy C świat dowiedział się już sporo lat temu, jej antynowotworowe działanie potwierdzają wyniki badań podejmowanych na przestrzeni lat. Jedno z ostatnich mówi o pomocnej roli tej witaminy oraz znanego antybiotyku w blokowaniu przerzutów nowotworów.

Na początku lat 90. ub. wieku Narodowy Instytut Onkologiczny w Stanach Zjednoczonych przeprowadził serię badań nad witaminą C i jej roli w zwalczaniu chorób nowotworowych. Wyniki 34 na 47 wykonanych badań dowiodły, że ma takie właściwości. Stwierdzono ponadto, iż regularne przyjmowanie tej witaminy może zapobiec wielu nowotworom – od raka przełyku i trzustki po złośliwe guzy mózgu u dzieci. Ryzyko zachorowania, jak oceniono, spada aż o 50 procent. Nawet, jak wykazały kolejne badania, witamina C potrafi przedłużyć życie pacjentom w stanie terminalnym.

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 7 lipca 2017 r.

E. Bruska

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

H.
Naturalnym i skutecznym lekiem na nowotwór jest sok z buraka. Już przed 2 wojną dr. Gerson leczył terapią sokową nawet nowotwory i to z dużym powodzeniem. Dieta sokowa wraca do łask, bo jest prosta i skuteczna. Najlepiej zaopatrzyć się w wyciskarkę wolnoobrotową i samemu wyciskać soki. Wówczas będą to soki pełnowartościowe w witaminy i enzymy i co najważniejsze świeże. Tego soki ze sklepu ci nie dadzą. Picie soków można traktować jako uzupełnienie codziennej diety. Po więcej info terapiasokami.pl/rak-leczenie, a sklep znajduje się w Szczecinie.
2020-02-28 12:20:24

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

W jakiej postaci jesz lody tego lata?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie