Poniedziałek, 15 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Do walki z rakiem

Data publikacji: 09 lipca 2017 r. 07:18
Ostatnia aktualizacja: 28 lutego 2020 r. 12:57
Do walki z rakiem
 
O niezwykłych właściwościach zwykłej witaminy C świat dowiedział się już sporo lat temu, jej antynowotworowe działanie potwierdzają wyniki badań podejmowanych na przestrzeni lat. Jedno z ostatnich mówi o pomocnej roli tej witaminy oraz znanego antybiotyku w blokowaniu przerzutów nowotworów.

Na początku lat 90. ub. wieku Narodowy Instytut Onkologiczny w Stanach Zjednoczonych przeprowadził serię badań nad witaminą C i jej roli w zwalczaniu chorób nowotworowych. Wyniki 34 na 47 wykonanych badań dowiodły, że ma takie właściwości. Stwierdzono ponadto, iż regularne przyjmowanie tej witaminy może zapobiec wielu nowotworom – od raka przełyku i trzustki po złośliwe guzy mózgu u dzieci. Ryzyko zachorowania, jak oceniono, spada aż o 50 procent. Nawet, jak wykazały kolejne badania, witamina C potrafi przedłużyć życie pacjentom w stanie terminalnym.

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 7 lipca 2017 r.

E. Bruska

Fot. Robert Stachnik

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

H.
2020-02-28 12:20:24
Naturalnym i skutecznym lekiem na nowotwór jest sok z buraka. Już przed 2 wojną dr. Gerson leczył terapią sokową nawet nowotwory i to z dużym powodzeniem. Dieta sokowa wraca do łask, bo jest prosta i skuteczna. Najlepiej zaopatrzyć się w wyciskarkę wolnoobrotową i samemu wyciskać soki. Wówczas będą to soki pełnowartościowe w witaminy i enzymy i co najważniejsze świeże. Tego soki ze sklepu ci nie dadzą. Picie soków można traktować jako uzupełnienie codziennej diety. Po więcej info terapiasokami.pl/rak-leczenie, a sklep znajduje się w Szczecinie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA