środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Nauka > Biznes i wartości niematerialne

Biznes i wartości niematerialne

Biznes i wartości niematerialne
Data publikacji: 2018-05-14 20:52
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-15 07:30
Wywietleń: 627 327582

"Wartości niematerialne w rozwoju firmy" - taki tytuł nosi seminarium, które rozpocznie się we wtorek 15 maja o godz. 9 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64. Ma być to forum "wiedzy i doświadczeń na temat ekonomii wartości". Wezmą w nim udział: prof. Jerzy Hausner z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, prof. Dariusz Zarzecki z US, Ewa Sowińska – zastępca prezesa Polskiej Izby Biegłych Rewidentów, Laura Hołowacz – prezes CSL, Olga Petelczyc – pełnomocnik zarządu IIA Polska ds. CSR oraz dr Bartłomiej Biga z UE w Krakowie. Seminarium jest częścią cyklu Open Eyes Economy on Tour 2018.

(as)

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

 

Komentarze

obserwator(r)
Firma CSL INTERNATIONAL SPEDITION to najwieksza i najbardziej znana firma spedycyjna i logistyczna na polskim rynku.Podjęcie pracy w tej firmie to wielki zaszczyt i szansa na rozwój , edukacje i wspaniałe zarobki.Szczecin powinien byc dumny z takiej firmy.
2018-05-15 06:42:26

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”