środa, 30 września 2020.
Strona główna > Nauka > Bądź eko, wygraj nagrody w konkursie

Bądź eko, wygraj nagrody w konkursie

Bądź eko, wygraj nagrody w konkursie
Data publikacji: 2020-08-03 13:14
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-03 13:24
Wywietleń: 441 467911

Akademia Morska w Szczecinie ogłosiła konkurs dla wszystkich tych, którzy troszczą się o ekologię. Na zwycięzców AkademiiEKO czekają nagrody.

- Akcja, jaką chcemy zainicjować, ma na celu nagłośnienie jeszcze większego wsparcia na rzecz ochrony środowiska morskiego i dzikiej przyrody z nim związanej - mówi Weronika Bulicz, rzecznik prasowy AM. - Błędem jest myślenie, że problem czystości wód dotyczy nas tylko, gdy mieszkamy nad morzem... Wszyscy jesteśmy zależni od mórz i oceanów oraz odpowiedzialni za ich stan. To przecież właśnie woda stanowi około 70 procent powierzchni naszej planety.  

Uczelnia prosi uczestników zabawy, aby pokazali, w jaki sposób dbają o środowisko. Wszak troska o planetę powinna zaczynać się od własnego podwórka, własnych nawyków, codziennych wyborów.

- Pokażcie nam, jak skutecznie wcielać w życie ekopomysły, a my podamy to dalej! Jak to zrobić? Trzeba zaproponować swój ekopomysł i przedstawić w dowolnej formie. Foto, wideo, esej, wiersz, piosenka… jakkolwiek przedstawiony zostanie pomysł – wnikliwie mu się przyjrzymy i przedstawimy go naszym odbiorcom - dodaje Bulicz. - Można prowadzić akcje indywidualne, rodzinne, z przyjaciółmi, wspólne zbieranie śmieci na plażach czy w lasach, zaprezentować pomysły na powtórne wykorzystanie surowców. W tym temacie nie ogranicza Was nic - każdy pomysł, jak zadbać o środowisko jest na wagę złota, bo nie ma planety B.

Uczelnia czeka na zgłoszenia do końca wakacji, czyli do 31 sierpnia. Zgłoszenia należy wysyłać na adres konkurs@am.szczecin.pl. AM nagrodzi aż 10 najlepszych pomysłów – do wygrania głośniki JBL, bluzy AMS, vouchery i prezenty od partnera mojabutelka.pl (ekobutelki wielorazowego użytku na czystą wodę) i ekologiczne gadżety: ekotorby i woreczki na żywność, wielorazowe lunchboxy. 

(as)

Na zdjęciu: Uczelnia prosi uczestników zabawy, aby pokazali, w jaki sposób dbają o środowisko.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie