Poniedziałek 06 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Akademia Sztuki zaprasza na Dni Otwarte

Data publikacji: 2021-05-06 09:04
Ostatnia aktualizacja: 2021-05-06 09:04
Akademia Sztuki zaprasza na Dni Otwarte
Fot. Ryszard Pakieser  

W Akademii Sztuki, najmłodszej szczecińskiej uczelni, trwają właśnie Dni Otwarte Online. W programie są spotkania z wykładowcami, konsultacje, warsztaty i otwarte zajęcia.

- Zależy nam na tym, by kandydaci mimo pandemii i ograniczeń, poczuli klimat studiowania na naszej uczelni, by mieli szansę zapytać pedagoga lub studenta o to, co ich interesuje, by oswoili lęk przed nieznanym – mówi rzecznik prasowa uczelni Agnieszka Lisowska. – Zapraszamy też do śledzenia Akademii Sztuki na facebooku, gdzie przeprowadzimy kilka relacji na żywo. Postaramy się podczas nich w dużym skrócie przedstawić naszą uczelnię. 

Dni Otwarte potrwają aż do 14 maja. Propozycji jest sporo. W ofercie znalazły się m.in. zajęcia na Wydziale Architektury Wnętrz, konsultacje z udziałem przedstawicieli Wydziału Wzornictwa, ćwiczenia z filmu, konsultacje ze śpiewu a także "Jazz na Akademii". Aby wziąć udział w konsultacjach i otwartych lekcjach online, należy wcześniej napisać e-mail do wskazanych koordynatorów. Kandydaci, którzy zgłoszą się w ten sposób, otrzymają link do zajęć. Wszystkie niezbędne adresy e-mailowe znajdują się na stronie uczelni.

12 maja rusza elektroniczna rejestracja kandydatów – to pierwszy krok na drodze do studiowania. W systemie będzie można się rejestrować do 2 czerwca. Akademia zachęca kandydatów, by nie zwlekali do ostatniej chwili. Egzaminy odbędą się od 14 do 30 czerwca. Jeśli konieczne będzie przeprowadzenie drugiej rekrutacji, Akademia planuje ją na czas od 19 lipca do 20 września 2021.

Akademia Sztuki powstała w 2010 roku. Połączono wtedy Wydział Edukacji Muzycznej, będący szczecińską filią Akademii Muzycznej w Poznaniu, oraz Katedrę Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Szczecińskiego.

(as)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA