Niedziela 26 września 2021r. 
REKLAMA

Akademia Morska zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs

Data publikacji: 2021-07-30 14:28
Ostatnia aktualizacja: 2021-07-30 14:28
Akademia Morska zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs
Po kursie w Akademii Morskiej w Szczecinie matematyka ma stać się dla młodych ludzi łatwiejsza.  

Akademia Morska zaprasza na bezpłatny kurs z matematyki dla maturzystów. Projekt startuje 9 sierpnia. Zapisywać się można już teraz.

Zajęcia będą odbywały się w formule 3 godzin lekcyjnych w grupie na poziomie podstawowym: od 10:00 do 13:00, od poniedziałku do piątku w wyznaczonej sali w budynku AMS przy Wałach Chrobrego 1-2 w Szczecinie

Uczelnia prosi o zgłoszenie chęci uczestnictwa za pośrednictwem formularza kontaktowego lub adresu e-mail. Wszelkie potrzebne dane znajdują się na stronie internetowej AMS. Akademia prosi o podanie imienia, nazwiska oraz danych kontaktowych. Zapisy przyjmuje do wyczerpania miejsc, maksymalnie do 6 sierpnia.

Bezpłatny kurs "Pitagoras" to autorski projekt Akademii Morskiej w Szczecinie. Idea szeroko dostępnych, bezpłatnych korepetycji z matematyki dla maturzystów zrodziła się już w 2009 roku. Jak informuje uczelnia: "Od tej pory - dwa razy do roku: przed właściwym terminem matury z matematyki oraz przed terminem matury poprawkowej - spotykamy się z maturzystami ze Szczecina i okolic, a niekiedy także z dalszych zakątków Polski".

Maturzystom pomagają pracownicy Zakładu Matematyki Akademii Morskiej, którzy nie tylko znają wymagania egzaminacyjne, ale z doświadczenia wiedzą też, co sprawia młodym ludziom największe problemy w konfrontacji z "królową nauk". Dzięki zajęciom, maturzyści uczą się rozwiązywać zadania, zadają pytania i oswajają matematykę.

Koniec kursu: 20 sierpnia.

(as)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

kpina 2
2021-08-02 11:25:03
Najwyższy czas ugruntować znajomość z tabliczką mnożenia.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ