Poniedziałek 25 października 2021r. 
REKLAMA

Pchli Targ i błękitna flaga na Łasztowni

Data publikacji: 2020-07-25 06:55
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-25 13:52
Pchli Targ i błękitna flaga na Łasztowni
 

To będzie pierwsza edycja, ale na pewno nie ostatnia. Mowa o Pchlim Targu, jaki przez weekend (25-26 lipca) - czyli w najbliższą sobotę oraz niedzielę - będzie funkcjonował na Łasztowni. Tam wszyscy - nie tylko łowcy okazji i poszukiwacze skarbów - będą mile widziani.

Dla jednych to będzie świetny pretekst do "przewietrzenia" półek. Dla innych - okazja do odkrycia w sobie poszukiwawczej pasji. Płaszczyzną wspólną dla wszystkich będzie plac za furtką przy Starej Rzeźni, oznaczony błękitną flagą. Gdzie będzie można sprzedawać, wymieniać, kupować i odkrywać skarby z różnych mieszkań, piwnic, strychów i garaży.

- Masz coś, co od dawna leży i się kurzy? Czy wiesz, że są tacy, którzy chętnie odkupią zakurzony rower, zbędny fotel, toster, magnetowid, a nawet koperek i kwiatki z twojego ogródka? Ludzie oszaleją na widok twego rękodzieła! My również, bo uwielbiamy i cenimy twórców oraz ich dzieła. Serio! Nie musisz wierzyć na słowo, pakuj się i wpadaj w każdą sobotę i niedzielę na Łasztownię - zachęcają organizatorzy z Giełdy Port oraz Port Bar Szczecin.

Pchli Targ na Łasztowni będzie działał w godz. 12-20. Już w najbliższy weekend, czyli 25 i 26 bm. Kolejne edycje - co tydzień: co najmniej do połowy sierpnia.

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Na zdjęciu: Po lewej wesołe miasteczko, a Pchli Targ będzie można znaleźć po prawej - nieco dalej za starym murem: wejście przez furtkę przy Starej Rzeźni. Wystarczy obrać azymut na z daleka widoczną błękitną flagę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

cov
2020-07-25 13:51:47
Świetny pomysł wszystkie badziewia wyprowadzić na Łasztownie a miasto zostawić dla mieszkańcow i turystów.
Helikopter z Misia
2020-07-25 12:05:31
najpierw przez X lat było bicie piany o marinie i snucie mocarstwowych planów. Teraz tym , którzy stoją w marinie postawiono tuż przy łódkach wesołe miasteczko , ale kasa skasowana i kto by się przejmował mariną i jej mieszkańcami.
;//
2020-07-25 10:05:58
Czy "kupcy" ze skweru Wallenberga też przyjdą wystawić swoją ofertę? a nie czekaj bo trzeba płacić !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ