Niedziela 02 października 2022r. 
REKLAMA

Biegali po plaży w Pobierowie o wschodzie słońca [GALERIA, FILM]

Data publikacji: 2022-07-09 13:11
Ostatnia aktualizacja: 2022-07-09 17:54
Biegali po plaży w Pobierowie o wschodzie słońca
 

Po raz drugi w Pobierowie odbył się „Bieg o wschodzie słońca”. Godzina szósta rano nie odstraszyła sympatyków biegania, których przybyło prawie 130. Na szczęście deszcz nie padał i wiał lekki wiatr. Bieg zaczął się wspólną rozgrzewką, po której na trasę pobiegły dzieci.

Po nich nastąpił start do biegu na dystansie 3,1 km, w którym najlepszymi wśród pań okazały się: Małgorzata Krynicka-Grzyb z Trzebiatowa. Pokonała Joannę Plesińską z Goleniowa i Lenę Dąbkowską z Dziwnowa. Wśród panów najszybszy był Kamil Hołub z Trzebiatowa, Igor Dąbkowski z Dziwnowa i Kacper Fugiel z Karpacza.

Po biegu każdy z jego uczestników został zaproszony przez wójta Rewala Konstantego Tomasza Oświęcimskiego na wspólne śniadanie przygotowane przez działającą na plaży restaurację Sabat.
Już dziś władze gminy i stowarzyszeń „Pobierowo biega” oraz „Pobierowo jest OK” zapraszają 20 sierpnia na wieczorny bieg o zachodzie słońca.

We wtorek na stadionie przy ul. Moniuszki w Pobierowie odbędzie się start pierwszego z serii wakacyjnych biegów śniadaniowych pod hasłem „Najpierw bieganko, a potem śniadanko”. Trasa przebiegać będzie ulicami miasteczka, a potem na mecie każdy otrzyma paczkę śniadaniową. Zapisy dzień wcześniej (poniedziałek) o godz.18 przed lodziarnią Szkolnicki. Kolejne biegi odbędą się w Rewalu (środa) i w Niechorzu (czwartek).

Tekst, film i fot.: Mirosław KWIATKOWSKI

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA