Sobota 21 maja 2022r. 
REKLAMA

Zabawa na szczecińskim Warszewie. Sobota, słoń i majówka

Data publikacji: 2022-05-13 22:37
Ostatnia aktualizacja: 2022-05-13 22:37
Zabawa na szczecińskim Warszewie. Sobota, słoń i majówka
Fot. Mirosław WINCONEK  

Na świeżym powietrzu, w dwóch lokalizacjach, ale za to z mnóstwem atrakcji – tak się zapowiada tegoroczna edycja „Warszewskiej majówki”. Odbędzie się już w sobotę, 14 maja.

Na skwerze przy warszewskim słoniu zaplanowano warsztaty dla najmłodszych ph. „Dzieci, las, szkło”, a także kolejny z cyklu koncertów muzyki kameralnej – w samo południe – pt. „Świat według Zorby”.

Natomiast pozostałych atrakcji można się spodziewać przy pobliskim placu zabaw, czyli u zbiegu ul. Rostockiej i Szczecińskiej. Tam odbędą się m.in. targi pyszności i będzie funkcjonowała gastronomia: na słodko i z hot dogami. Staną też inne stoiska – choćby z malowaniem buziek i niepermanentnymi tatuażami. Poza tym również się znajdzie strefa gier i zabaw dla dzieci, w której będą czekały dmuchane zamki i ślizgawki, zaplanowano też konkursy za sprawą Teatru Gwitajcie.

– Zapraszamy całe rodziny do spędzenia miłych chwil – tak dla ducha, jak i ciała – na świeżym powietrzu. Wszystkie atrakcje gratis – zapewniają organizatorzy, czyli Dom Sąsiedzki – Centrum Aktywności Lokalnej.

Sobotnia (14 maja) „Warszewska majówka” będzie dość krótka. Odbędzie się w godz. 10-15. ©℗

(an)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA