Sobota, 22 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Za nami Juwenalia. Koncertowo na Łasztowni [GALERIA]

Data publikacji: 19 maja 2024 r. 07:00
Ostatnia aktualizacja: 19 maja 2024 r. 22:13
Za nami Juwenalia. Koncertowo na Łasztowni
Fot. Julia Husarz  

Festiwalowa aura panowała przez trzy dni (16-18 maja) na szczecińskiej Łasztowni, gdzie odbywały się Juwenalia. Studenci i mieszkańcy miasta mieli okazję do wspólnej zabawy i integracji, ciesząc się koncertami znanych twórców muzycznych. Spędzali czas tańcząc i śpiewając do późnych godzin nocnych.

Pierwszego dnia Juwenaliów, w czwartek 16 maja, na Łasztowni zaśpiewała Margaret, po niej Igo Walaszek a na koniec gwiazda wieczoru - KULT. Formacja Kazika Staszewskiego wykonała najbardziej znane piosenki ze swojego repertuaru, takie jak: "Baranek", "Celina", "Arahja", "Hej, czy nie wiecie" i wiele innych. KULT przyciągnął tłumy widzów.

Piątek 17 maja był jednym z najbardziej wyczekiwanych dni Juwenaliów przez miłośników muzyki hip-hopowej. Na scenie pojawili się czołowi polscy raperzy. Występy rozpoczął Słoń, który swoim energetycznym setem wprowadził publiczność w odpowiedni nastrój. Atmosferę rozgrzał Young Multi, znany z wyjątkowego stylu i charyzmy. Kolejnym artystą był Otsochodzi, którego nowoczesne brzmienia i dynamiczne teksty porwały zgromadzonych do wspólnej zabawy. Avi zaprezentował swoje największe hity, a jego występ pełen został entuzjastycznie przyjęty. Szpaku z kolei zaskoczył publiczność mocnym i autentycznym przekazem. Wieczór kontynuowali ReTo i Guzior. Ich charakterystyczne style i energia sprawiły, że publiczność bawiła się do ostatnich chwil.

W sobotę na Łasztowni wciąż panowała festiwalowa aura, a ludzie z różnych środowisk wspólnie świętowali i bawili się przy muzyce na żywo. Na scenie wystąpili: Julia Bury, Dawid Tyszkowski, Lemon, Kwiat Jabłoni, Błażej Król oraz Catz 'N Dogz, kończąc wieczór tanecznymi rytmami.

Oprócz koncertów, uczestnicy mogli skorzystać z różnorodnych stref rozrywkowych i gastronomicznych. (jh, rox)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

toi
2024-05-20 10:07:46
patologia
@niuans
2024-05-19 21:24:26
Bo hałas to jedyne, co pozostanie z kultury studenckiej.
niuans
2024-05-19 16:16:18
W Londynie podczas Wimbledonu, gdy mecze się przedłużają, o godz. 23 zostają przerwane (cisza nocna) i zostają dokończone następnego dnia. W Szczecinie Krzystka można napierda..ć do rana bez konsekwencji.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA