Czwartek, 30 maja 2024 r. 
REKLAMA

Wyprawy z książką. Tajemnice i podróż do źródeł mocy

Data publikacji: 10 października 2019 r. 22:27
Ostatnia aktualizacja: 10 października 2019 r. 22:37
Wyprawy z książką. Tajemnice i podróż do źródeł mocy
 

W niedzielę (13 pażdziernika) nad Jeziorem Szmaragdowym w Szczecinie odbędą się ciekawe wyprawy z książką pt. „Przewodnik po magicznym lesie. Legendy Puszczy Bukowej”, nad którą nasza redakcja objęła patronat prasowy.

Na godz. 10 zaplanowano początek dwugodzinnego spaceru pt. „W poszukiwaniu tajemnic Jeziora Szmaragdowego”, prowadzonego przez autora przewodnika, Artura Gizę -Zwierzchowskiego. Biletem uczestnictwa w tym wydarzeniu jest posiadanie ze sobą weekendowego wydania „Kuriera Szczecińskiego" i egzemplarza wspomnianej książki. Wszyscy, którzy nie zdążyli jeszcze jej nabyć, będą mogli to zrobić na miejscu w niezwykłej scenerii jeziora. Początek wydarzenia - przy Szmaragd Cafe, obok mostka nad jez. Szmaragdowym (ul. Kopalniana 2 w Szczecinie).

Z kolei o godz. 15 rozpocznie się „Podróż do źródeł mocy” - do rezerwatu Bukowe Zdroje, przeznaczona dla osób, które pragną wzmocnić swoje siły witalne. „Kontemplacyjne doświadczenie grupowe ukierunkowane na budowanie głębokiego kontaktu z naturą i rozwijanie w uczestnikach sztuki czerpania z uniwersalnych sił przyrody" - informuje Artur Giza-Zwierzchowski. Spotkanie realizowane będzie w formule kameralnej grupy. Ze względu na niewielką liczbę miejsc, na to wydarzenie obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 513 960 012 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej kontakt@studiolegend.pl.

(MON)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA