piątek, 14 sierpnia 2020.
Strona główna > Kultura > Wygraj mikołajkowe prezenty!

Wygraj mikołajkowe prezenty!

Wygraj mikołajkowe prezenty!
Data publikacji: 2019-12-05 09:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-05 20:34
Wywietleń: 462 431130

Już w piątek Święty Mikołaj odwiedzi wszystkie dzieci i być może również dorosłych (ale tylko tych grzecznych, rzecz jasna!) – oczywiście z prezentami. My dorzucamy do upominków, od wspomnianego jegomościa w czerwonym kubraku, zestawy znakomitych książek oraz bilety na interesujące koncerty oraz na Festiwal Iluzji. Poniżej znajdą Państwo informacje, jak można wygrać te mikołajkowe nagrody!

Dla naszych Czytelników mamy dwa zestawy powieści, o tematyce świątecznej, od wydawnictwa „Filia". Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.prezent. Na SMS-y czekamy tylko 5 grudnia br. Książki otrzymają osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 11. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

* * *

Dla naszych Czytelników mamy dwa zestawy (a w każdym po trzy książki) od wydawnictwa „Insignis". Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.prezent. Na SMS-y czekamy tylko 5 grudnia br. Książki otrzymają osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 11.15. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

* * *

Dla naszych Czytelników mamy dwa zestawy (a w każdym po trzy książki) ciekawych opowieści dla dzieci - od wydawnictwa „Zakamarki". Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.prezent. Na SMS-y czekamy tylko 5 grudnia br. Książki otrzymają osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 11.30. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

* * *

Dla naszych Czytelników mamy dwa zaproszenia na Międzynarodowy Festiwal Iluzji "Champions of Illusion" (24 stycznia 2020, aula Uniwersytetu Szczecińskiego). Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.prezent. Na SMS-y czekamy tylko 5 grudnia br. Zaproszenia otrzymają osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 11.45. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

* * *

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert Urszuli Dudziak (7 grudnia, godz. 19, Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie). Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.prezent. Na SMS-y czekamy tylko 5 grudnia br. Zaproszenie otrzyma osoba, która najszybciej przyśle SMS-a tuż po godz. 12. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

* * *

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert „12 Tenors & Diva" (17 marca 2020, Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie). Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.prezent. Na SMS-y czekamy tylko 5 grudnia br. Zaproszenie otrzyma osoba, która najszybciej przyśle SMS-a tuż po godz. 12.15. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

(MON)

 

 

 

Wygraj mikołajkowe prezenty!

Komentarze

gosc
Jedno wielkie kłamstwo jak kazda religia a jest ich ponad 250 na swiecie, im szybciej to sobie kazdy uswiadomi tym lepiej dla niego , tylko agnostycyzm, religia to rak mozgu, gdyby kazdy w to wierzyl i tak działał bylibysmy nadal w sredniowieczu lub w miejscu w ktorym powstala ale sa na szczescie naukowcy, medycyna,fizyka,astronomia ,nagrody nobla itd. ale mimo to co roku wiele osob bierze udzial w tym wszystkim tylko po co i dla kogo i jakim kosztem .. dramat ,jak mozna indoktrynowac osoby ponizej 18 lat bez ich zgody ? swoja popieraja ale inne juz nie-konkurencja w dominacji
2019-12-05 20:03:07

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi, gdy będzie taka możliwość?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie