poniedziałek, 30 listopada 2020r.

Wygraj bilety! Zalewski przyjedzie nad Bałtyk

Data publikacji: 2020-07-29 08:53
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-29 10:16
Wygraj bilety! Zalewski przyjedzie nad Bałtyk
 

Krzysztof Zalewski, artysta zaangażowany w najważniejsze projekty muzyczne, jeden z czołowych głosów "Męskiego Grania", tworzący z najlepszymi muzykami w Polsce, wystąpi 31 lipca w amfiteatrze w Świnoujściu, o godz. 20. Dzisiaj można u nas wygrać bilety na to wydarzenie!

Krzysztof Zalewski - to "człowiek orkiestra". Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z płyty „Zelig”. Później niesamowity one man show, gdzie artysta wykonywał nowe wersje zawiłych numerów z debiutanckiego albumu. Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku płyta „Złoto”. Na tym albumie możemy usłyszeć, że mniej znaczy więcej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar. Kolejny spektakularny sukces przyniosła płyta „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie (które promowały to wydawnictwo) - początkowo klubowe, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce. Artysta skomponował też i napisał tekst do hitowego utworu „Początek” który razem z Dawidem Podsiadło i Kortezem prezentował prawie każdej wakacyjnej soboty wielotysięcznej publiczności koncertów "Męskiego Grania".

Jak zapewnia muzyk i wokalista, teraz, po kilku miesiącach przerwy od grania na żywo, nie może się już doczekać kolejnych koncertów. Nowy singiel, pt. „Tylko nocą”, udowadnia, że artysta jest w świetnej formie i zapowiada lato pełne tańca.

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.koncert – na SMS-y czekamy tylko 29 lipca. Podwójne zaproszenie otrzyma osoba, która najszybciej przyśle SMS-a tuż po godz. 12. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

(MON)

Fot. materiały organizatora

 

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ