wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Kultura > Wkrótce bajki improwizowane. Można u nas wygrać bilety!

Wkrótce bajki improwizowane. Można u nas wygrać bilety!

Wkrótce bajki improwizowane. Można u nas wygrać bilety!
Data publikacji: 2020-08-07 08:55
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-09 12:34
Wywietleń: 451 468291

W przyszłym tygodniu rozpocznie się największe na Pomorzu Zachodnim święto komedii, czyli 14. Festiwal Komedii SZPAK. Można u nas wygrać bilety na dziecięcą odsłonę imprezy, czyli Szpaczka!

Już 11, 12 i 13 sierpnia impreza będzie gościć poza Szczecinem - w Stargardzie, Goleniowie i Dębnie. Na 13 sierpnia zaplanowano początek w stolicy województwa. Większość szczecińskich występów odbędzie się na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich. Za tydzień - w piątek (14 sierpnia) oraz w sobotę (15 sierpnia) w samo południe na dużym dziedzińcu zamkowym - odbędzie się wspomniany Szpaczek dla dzieci.

Przed najmłodszymi wystąpią aktorzy Teatru Impro z Krypty, którzy przedstawią improbajkę. Czego zatem mogą się spodziewać dzieci i ich opiekunowie? Oddajmy głos artystom: "Bajka improwizowana to spektakl współtworzony przez dzieci! Aktorzy gotowi będą ziścić wszystkie plony dziecięcej wyobraźni, wcielić się w postaci wymyślone przez dziecięcą publiczność, odegrać losy bohaterów, które również podyktowane będą przez dzieci. Cała historia będzie więc spontanicznie tworzona przez najmłodszych widzów i z ich udziałem. Będzie to zatem przede wszystkim praca 
z wyobraźnią i kreatywnością dziecka, wyjątkowe przedstawienie, które dzieci nie tylko obejrzą, 
ale i wykreują!". Uwaga Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od lat 3.

Dla naszych Czytelników mamy dwadzieścia pięć podwójnych zaproszeń na improbajkę. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.improbajka – na SMS-y czekamy tylko 7 sierpnia. Zaproszenia otrzymają osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 12. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

(MON)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie