sobota, 30 maja 2020.
Strona główna > Kultura > W impro jest jak w życiu... Artyści zagrają dla Franka

W impro jest jak w życiu... Artyści zagrają dla Franka

W impro jest jak w życiu... Artyści zagrają dla Franka
Data publikacji: 2020-05-22 15:19
Wywietleń: 261 456414

Od kilku tygodni artyści grupy Impro z Krypty, działającej w ramach Piwnicy przy Krypcie w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, co piątek raczą widzów online potężną dawką dobrego humoru i zabawy. Wszystko to podczas wieczorów impro, zawsze o godz. 21.30. W piątek (22 maja) odbędzie się zabawa pn. "HołmOfis impro #5". Jak zapowiadają artyści, na ten wieczór szykują coś absolutnie wyjątkowego, ale też zagrają dla chorego Franka i będą namawiać do wpłaty na jego leczenie.

Czego możemy się zatem spodziewać wieczorem? Oddajmy głos artystom: "Na wieczór szykujemy coś absolutnie wyjątkowego!! Gramy też dla kogoś absolutnie WYJĄTKOWEGO!! DLA FRANKA!

Ten wieczór będzie wydarzeniem bez precedensu, oszaleliśmy i tym szaleństwem chcemy zarazić Was! Będzie to pierwszy TOTAL HOŁMOFIS IMPRO i nie bierzemy jeńców! Wszystko to dla tego wspaniałego jegomościa! Bo w impro jest jak w życiu - razem możemy WSZYSTKO!! Zapraszamy Was na kanapy i fotele, przed ekrany komputerów i telefonów. Chwilę przed rozpoczęciem podamy wam link do spektaklu oraz instrukcje co i jak zrobić. Na komunikatorze zoom, mamy ograniczoną liczbę miejsc - 90, także kto pierwszy ten lepszy! Ale nie martwcie się, wieczór będzie również transmitowany na Youtube!".

I jeszcze ważna uwaga od artystów - dla tych, którzy będą oglądać wieczór impro przez zoom: "Ci z Was, którzy połączą się z nami przez tą aplikację, będą mieli bezpośredni wpływ na spektakl. To od Was będziemy zbierać inspiracje do gier. Niestety liczba miejsc jest ograniczona do 90. Aplikację należy wcześniej pobrać i zainstalować. Nie wymaga ona żadnego logowania. Tuż przed 21.30 podamy Wam link do połączenia się z naszą wideokonferencją. Znajdziecie go na naszej stronie na Facebooku i w wydarzeniu".

Poniżej linki, gdzie jest informacja o tym, jak można pomóc Frankowi:

siepomaga.pl

Grupa Licytacyjna Wojownik z SMA. Franek Kępa

(MON)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie