poniedziałek, 18 listopada 2019.
Strona główna > Kultura > Ulubione i popularne

Ulubione i popularne

Ulubione i popularne
Data publikacji: 2016-04-09 13:16
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:42
Wywietleń: 1185 127508

Wojciech Rapa i Małgorzata Jarmoc będą bohaterami kolejnej odsłony cyklu „Jazz na rogatkach" organizowanego przez Zachodniopomorskiej Stowarzyszenie Jazzowe. Muzycy wystąpią w Domu Kultury Skolwin. 

„Jazz na rogatkach" to cykl koncertów organizowanych w najdalej oddalonych na południe i na północ dzielnicach Szczecina - w Dąbiu (Klub Delta) i na Skolwinie (Klub Skolwin). Za nami już jeden z nich. W marcu w Delcie zagrał Przemysław Raminiak Quartet. Czas na kolejny z nich. Tym razem, 10 kwietnia o godz. 17 w Klubie Skolwin zagra Acoustic Guitar Project w składzie: Małgorzata Jarmoc - śpiew, Wojciech Rapa - gitary, Dariusz „Kaziu” Kamiński - bębny, Jarosław Rapa - gitara basowa.

Zespół działa od 2015 roku i wykonuje swoje ulubione standardy jazzowe oraz popularne piosenki polskie i zagraniczne w jazzowych interpretacjach. Na koncert wstęp wolny. Następne wydarzenia to: Swing Lovers (12 czerwca, Skolwin), Gypsy Swing Quartet (11 września, Dąbie), Blue Bossa (2 października, Skolwin), Jacek Skrzypczak Band (6 listopada Dąbie).

Jeszcze w kwietniu ruszy inny przygotowany przez ZSJ cykl „Poniedziałek Jazz Fana". 18 kwietnia na Małej Scenie Szczecińskiej Agencji Artystycznej zainauguruje go występ Włodzimierza Nahornego, multiinstrumentalisty znanego m.in. z występów w grupie Breakout, autora wielu kilkudziesięciu płyt. 

(szymw)

Na zdjęciu: Wojciech Rapa

Fot. Ryszard PAKIESER

 


 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie