Poniedziałek 08 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Bal Bohaterów Literackich

Data publikacji: 2018-09-28 15:41
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:51
Bal Bohaterów Literackich
 

Kto z nas nie marzył choć raz, by przenieść się do świata z książki? W piątek (29 września)  jest to możliwe – w Piwnicy Kany odbędzie się Bal Bohaterów Literackich.

Wystarczy wybrać bohatera literackiego – ulubionego, znienawidzonego, czy od dawna fascynującego – wymyślić i zastosować autorskie przebranie, a następnie przyjść na Bal Bohaterów Literackich i dobrze się bawić.

- Ten wieczór to wyjątkowa okazja, by przypomnieć i ożywić najbardziej intrygujące postaci z książek. To także pretekst do nawiązania zupełnie fantastycznych znajomości - tłumaczy Aleksandra Grzesiek ze Stowarzyszenia Edukacyjno-Artystycznego „Oswajanie sztuki”, inicjatorka akcji.

Na tę szczególną imprezę zaproszeni są wszyscy dorośli, którzy zechcą wcielić się w wybrane literackie alter ego. W trakcie imprezy, która startuje 28 września (piątek) o godz. 20 w Piwnicy Kany (pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5), będzie można wziąć udział w słowno-książkowych rozrywkach, za które odpowiadać będą mistrzowie ceremonii – Agata Kolasińska i Adam Kuzycz-Berezowski. Oprawę muzyczną zapewni – znany bywalcom Hormona (i nie tylko) – Tomm. Wstęp jest wolny, obowiązują przebrania!

Organizatorem Balu Bohaterów Literackich jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”. Partnerem wydarzenia jest Piwnica Kany.

(g)

Fot. Oswajanie Sztuki

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA