Piątek 03 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Szykuje się weekend bez koncertów. Kolejne instytucje odwołują imprezy (akt. 2)

Data publikacji: 2020-03-10 19:06
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-11 17:51
Szykuje się weekend bez koncertów. Kolejne instytucje odwołują imprezy
 

Od środy nie będą odbywały się imprezy w szczecińskim Domu Kultury 13 Muz. Na profilu facebookowym tej instytucji właśnie ukazała się taka informacja: "Drodzy Państwo zgodnie z wytycznymi Urzędu Miasta Szczecin, mając na uwadze Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, zdecydowaliśmy o odwołaniu wszystkich wydarzeń, zajęć stałych i warsztatowych, spotkań i imprez odbywających się w DK „13 Muz” oraz Pracowni Artystycznej „13 Muz” od 11 marca do odwołania".

Nie odbędzie się piątkowy koncert w Klubie Delta - miał tam wystąpić zespół House od Death: "NIESTETY z uwagi na niekorzystne okoliczności, realne zagrożenie, zalecenia i brak możliwośc zapewnienia Państwa, że w piątek wszystko będzie dobrze - jesteśmy zmuszeni ustalić NOWY TERMIN koncertu House Of Death. Zapraszamy 24 kwietnia, zakupione bilety zachowują ważność, osoby chcące dokonać zwrotu mogą to uczynić do 15 marca. Liczymy jednak na to, że sytuacja do tego czasu wróci już do normy. Trzymajcie się w zdrowiu i do zobaczenia 24 kwietnia!" - oto komunikat Klubu Delta.

Nie odbędzie się czwartkowy koncert grupy Voo Voo w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w podszczecińskim Przecławiu. Odwołana została również sobotnia premiera spektaklu "Halo?" szczecińskiego Teatru Nie Ma. A także piątkowe przedstawienie pt. "Modlitwa za zmarłych". Wspomniany teatr nie będzie grał spektakli do końca tego miesiąca.

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” to jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów tego roku. W Szczecinie miał być pokazywany od piątku w Heliosie i Multikinie. Producenci podjęli jednak decyzję o przełożeniu premiery horroru. Na jaki termin? Tego jeszcze nie wiadomo.

Nie odbędzie się poniedziałkowy koncert Dody z orkiestrą w filharmonii. Organizatorzy, czyli firma Estrada Szczecińska, poinformowała, iż koncert zostaje przeniesiony na 21.10.2020:"Bilety zachowują ważność. Zwroty biletów można dokonywać w miejscu ich zakupu maksymalnie do 15.04.20. Ewentualne pytania odnośnie zwrotów prosimy kierować do wyłącznego dystrybutora biletów portalu bilety.fm" - napisano w komunikacie.

(MON)

Fot. Anna Gniazdowska

Sonda

Czy odwołanie imprez i zamknięcie niektórych placówek z powodu koronawirusa to dobra decyzja?
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA