czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Kultura > Rozśpiewana niedziela

Rozśpiewana niedziela

Rozśpiewana niedziela
Data publikacji: 2016-07-30 21:53
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 1835 146131

Impreza „Śpiewamy polskie pieśni patriotyczne” rozpocznie się w niedzielę (31 lipca) o g. 17.30 na placu Lotników w Szczecinie. Spotkanie już po raz trzynasty organizuje poseł PiS Leszek Dobrzyński.

Na szczecinian i gości z innych miast czekać będzie 1,5 tys. śpiewników. Znalazło się w nich kilkanaście pieśni patriotycznych z różnych okresów naszej historii. Nowością tegorocznego spotkania jest to, że można będzie nie tylko wspólnie śpiewać, ale także grać na instrumentach muzycznych. Jakich? To zależy od uczestników. - Można zabrać ze sobą instrumenty - zachęca Leszek Dobrzyński.

Rozdawane będą też opaski odblaskowe upamiętniające V Wileńską Brygadę Armii Krajowej. Będą konkursy dla dzieci i dorosłych, a dla zgłodniałych chleb ze smalcem, który osobiście przygotował polityk PiS. Zaproszenie na imprezę otrzymał m.in. wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński. ©℗

(masz)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”